Atrakcje i Rozrywka w Polsce

Przyjechać warto rano, gdy tylko otwierają park, bo kolejki zrobią się około południa. Ceny za bilet: 36 zł dorośli, 30 dzieci od lat 4 do 12, do 4 lat free. Opcja rodzinna 120 zł (rodzice plus dwójka dzieci). Dzieciaki oczywiście oszaleją tuż za bramą, bo może się okazać, że na przykład rozdają darmowe balony. Jeśli nawet nie, to i tak kuszą je na dzień dobry automaty z chińszczyzną i płatne zabawki. Nie warto z nich korzystać, bo dalej jest o wiele ciekawiej.

 

Dla niewtajemniczonych zaznaczę. Park w Krasiejowie jest naprawdę duży, więc robić jest co – można pojechać kolejką przez Tunel Czasu, zwiedzić prehistoryczne oceanarium, skorzystać z darmowego wesołego miasteczka, przejść ścieżką edukacyjną wśród naturalnej wielkości figur dinozaurów.

Zgadnijcie, co wybierają dzieci? Plac zabaw! Standardowe huśtawki, zjeżdżalnie, małpi gaj… No nic, nie jest to takie złe, zważywszy, że mogą tam rozładować choć trochę energii i łatwiej jest nimi później pokierować. Poza tym wszyscy zaczynają od tunelu czasu, więc jeśli się idzie od końca można uniknąć tłoku.

 

 

czytaj całość: Krasiejów - Dinopark