Atrakcje i Rozrywka w Polsce

JumpWorld we Wrocławiu

Wybranie się na wakacje w ciepłe kraje jest niemożliwe w Twoim przypadku? Nawet wypad nad morze stoi pod znakiem zapytania? Mamy świetną alternatywę, którą zrealizujesz w mieście!

Wakacje w mieście i to jeszcze w dużej metropolii być może brzmią przerażająca, zwłaszcza dla Twoich dzieci. Jednak z pewnością przekonają się o tym, że spędzanie wolnego czasu w miejscu zamieszkania, może być równie pełne wrażeń.

Spędź aktywnie czas z rodziną

Zazwyczaj żyjemy w pędzie, nie mamy czasu na to, aby chodź chwilę pobyć z najbliższymi. A może tak właśnie wybrać się do parku trampolin? JumpWorld właśnie jest takim miejscem, w którym pożytecznie, bo aktywnie, spędzisz czas z rodziną. To świetne miejsce rozrywki zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Kto powiedział, że skakanie na trampolinach do basenu pełnego gąbek to zabawa wyłącznie dla dzieci?

Park pełen atrakcji

Tutaj nikt z pewnością nie będzie się nudził. Znajdziesz tutaj różne ciekawe miejsca, każda jest inna i niepowtarzalna. Skorzystaj z areny głównej, aby poszaleć z rodziną czy przyjaciółmi. To ogromne miejsce pełne trampolin, gdzie zrealizujesz swoje największe fantazje, bez obaw kolizji z innymi użytkownikami. Czy wiesz, że możesz odbijać się tutaj nawet od ścian? Poczuj się jak gwiazda filmów science fiction. Dla bardziej wymagających mamy bieżnię akrobatyczną, która jest trampoliną! To tutaj poćwiczysz nawet najbardziej zwariowane triki. Jednak nawet zwariowane akrobacje muszą mieć swój szczęśliwy finał bez uszczerbku na Twoim zdrowiu. JumpWorld stworzył jedyny w swoim rodzaju basen z gąbkami, w którym z pewnością każde lądowanie będzie równie miękkie i przyjemne.

Gwiazdorski pojedynek

A może stoczysz wyjątkowy mecz siatkówki? Świetne wyskoki oferuje Ci strefa siatkówki pełna trampolin. Dzięki temu z pewnością rozegrasz i wygrasz ten mecz. Dla lubiących koszykówkę również dostępna jest specjalna arena, w której będziesz miał możliwość poćwiczyć spektakularne rzuty do kosza. Z pewnością nie powstydziłby się ich sam Michael Jordan. Dla osób lubiących szybką grę, JumpWorld przygotował tzw. strefę dodgeball’a. To nic innego jak gra w tzw. „Zbijaka”. To świetny pomysł na zabawę z grupą przyjaciół.

Przyjemne z pożytecznym

A co powiesz na zajęcia, które pozwolą Ci się świetnie bawić, a jednocześnie wyrzeźbić Twoją sylwetkę i poprawić kondycję? JumpWorld przygotował ofertę zajęć dla dzieci i dorosłych. Najmłodsi mogą skorzystać z JumpKids, prowadzonych przez specjalistów. Natomiast dorośli mogą wybrać się na Jumping Fitness bądź wersja dla bardziej zaawansowanych – Workout.

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z oferty JumpWorld we Wrocławiu i innych miastach. Więcej informacji na stronie internetowej.