Atrakcje i Rozrywka w Polsce

Dzień Dziecka - Energylandia

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka – wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale i ich rodziców. Idealnym miejscem na rodzinną wycieczkę i świętowanie tego dnia jest Energylandia – największy w Polsce Rodzinny Park Rozrywki, który w dniach 1-4 czerwca organizuje specjalne wydarzenie, Kinder Party, na którym nie może Was zabraknąć! Jakie niespodzianki czekają na Gości w Dzień Dziecka?

 

Dzień Dziecka w Energylandii

Chociaż w Energylandii Dzień Dziecka trwa przez cały rok, to od 1 do 4 czerwca nie braknie niespodzianek dla najmłodszych. W tym roku Park świętować będzie na wiele sposobów, a w programie Kinder Party przewidziana jest beztroska zabawa, prezenty i animacje. W planach jest rozdawanie i modelowanie balonów oraz zabawy z animatorami i Maskotkami, wyjątkowe widowiska i nagrody w Kole Fortuny. Dzień Dziecka na pewno zapadnie na długo w pamięci wszystkim dzieciom, nawet tym najmłodszym! W Energylandii na dzieci od 2 roku życia czekają aż 24 atrakcje, w tym pięknie zdobione karuzele wiedeńskie, kolejki widokowe, Farma Krasnali i Jeep Safari czy mini roller coastery, jak Circus Coaster.

Warto też pamiętać, że Energylandia oferuje swoim Gościom możliwość wykorzystania Bonu Turystycznego przy zakupie biletów do Parku. Aby zrealizować Bon, oprócz kupienia biletu należy wybrać jedną dodatkową usługę turystyczną w postaci noclegu. Usługi można łączyć w dwóch kombinacjach: bilet + nocleg (od 20 zł za nocleg na polu namiotowym, co samo w sobie będzie przygodą) lub postój dla kampera w cenie 70 zł). Sprawdźcie też szczegółową ofertę noclegów w Energylandii. Dodatkowo Goście mają możliwość wykupienia usługi KUPON NA POSIŁEK w cenie 50 złotych (choć nie jest to wymagane do realizacji Bonu Turystycznego).

Bilety wstępu do Parku zaczynają się już od 1 zł! Do 24 czerwca 2022 bilety indywidualne jednodniowe kosztują: dla dzieci do lat 3 – 1 zł, dla osób poniżej 140 cm wzrostu – 109 zł, a dla osób powyżej 140 cm wzrostu – 159 zł. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie Parku Energylandia.pl.

Beztroska zabawa w Energylandii

Park Roller Coasterów numer 1 w Europie to miejsce dla każdego! Park słynie z najnowocześniejszych i najszybszych kolejek górskich w całej Europie. Obecnie znajduje się tutaj 18 różnych roller coasterów – od mini coasterów, przez rodzinne kolejki górskie (m.in. Śmiejżelki Energuś), aż po widowiskowe mega coastery jak Hyperion czy Zadra. W zachwyt wprawia także Speed – najwyższa kolejka górska na świecie. Speed Water Coaster zlokalizowany jest w Strefie Ekstremalnej, ma wysokość 60 m i rozpędza się do 110 km/h. W czasie przejażdżki odczuwalne przeciążenia sięgają 3g! Roller coastery to nie jedyne ekstremalne atrakcje w Energylandii – osoby żądne przygód i adrenaliny powinny wybrać się na Aztec Swing, ogromne wahadło kręcące się na różne strony oraz wokół własnej osi i zapewniające przeciążenia do 4.5g, lub na Space Booster, ekstremalną maszynę o konstrukcji ramienia o średnicy 40m, poruszające się z prędkością do 100 km/h.