Atrakcje i Rozrywka w Polsce

Aquadrom Ruda Śląska

Aquadrom to przede wszystkim Strefa Rekreacji. To miejsce, które dedykujemy najmłodszym i nieco starszym. Spragnionym ruchu i marzącym o wodnym lenistwie. Strefa Sportu to część, w której popływamy w klasycznym znaczeniu tego słowa. Popływamy lub nauczymy się pływać bądź płetwonurkować. Ostatnia Strefa to Saunarium. Miejsce dla osób pełnoletnich ceniących sobie kameralność, ciszę i relaks.

W Aquadromie jest w tej chwili podział na trzy strefy. Najważniejsza to strefa rekreacji, nastawiona przede wszystkim na zabawę. Druga część to strefa sportu przygotowana dla fanów pływania w klasycznym znaczeniu tego słowa. Ostatnią strefą jest saunarium. Aquadrom jest przygotowany na równoczesne przyjęcie 1300 gości.

W strefie sportowej znajdziemy basen z 4 torami o długości 25 metrów, basen z ruchomym dnem, którego głębokość uzależniona jest od rodzaju prowadzonych zajęć oraz tubę dla płetwonurków.

Aquadrom - Akwaparki na Śląsku

Najbardziej spektakularną zjeżdżalnią Aquadromu będzie Wirek. Zjeżdżalnia nazwana na cześć jednej z dzielnic Rudy Śląskiej, zakończona wielkim lejem. Najdłuższą zjeżdżalnią będzie Ruda Śliska. Startujemy z poziomu 14 metrów i jedziemy 139 metrów. Po drodze mijamy kilka interaktywnych miejsc, jeśli ich dotkniemy zdobywamy punkty, które w połączeniu z czasem zjazdu wyłonią najlepszego "ślizgacza".

Aquadrom - Atrakcje dla odwiedzających - Dla najmłodszych

Atrackje w Aquapraku Ruda Śląska - Śląsk

 

Więcej na aquadrom.pl