Baza Firm Turystycznych


Park trampolin "Skokoloco"

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Dekoracyjna 8
Kod Pocztowy: 65-155
Miasto: Zielona Góra
Województwo: Lubuskie
Dane kontaktowe:

Tel.: 536836836
Email: magdalena@skokoloco.pl
Strona www: skokoloco.pl

Opis Firmy: Po wielu latach w branży sportowej i rozrywkowej, postanowiliśmy stworzyć coś nowego. W oparciu o nasze doświadczenie, pasję oraz dziecięce marzenia, narodził się pomysł parku trampolin "Skokoloco". Sport, zabawa oraz wolność - to trzy rzeczy, które stanowią odskocznię od szarej rzeczywistości!

Na naszych zajęciach z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Wiek nie ma tutaj żadnego znaczenia - wystarczą jedynie chęci! Nieważne też ile ważysz, zbędne kalorie wypocisz podczas zajęć typu Parkour, Fitness czy Workout.

Jeżeli jesteś duszą towarzystwa i chcesz zrobić coś innego, niż dotychczas ze swoimi przyjaciółmi - wybierz się koniecznie na nasze trampoliny main space, basen z gąbkami, dunk arenę, boisko do zbijaka, jumptrack oraz ninja world!

W naszym obiekcie pracuje profesjonalna kadra, która ma za zadanie Ciebie uczyć, wspierać oraz motywować. Z pomocą trenerów akrobatyki będziesz w stanie wykonywać cyrkowe akrobacje, z instruktorami fitnessu dowiesz się więcej o byciu fit, a trenerzy personalni ułożą Tobie indywidualny plan treningów.

Z organizacją imprez jesteśmy za pan brat. Dlatego możemy Tobie urządzić fantastyczne urodzinowe przyjęcie, którego nikt nie zapomni, bądź zawody firmowe, dzięki którym Twoi pracownicy będą mieli okazje lepiej się poznać!

Opis działalności / Oferta: http://skokoloco.pl/oferta-skakania/
Informacje:

Zasięg działalności: Międzynarodowy
Dni pracy i Godziny otwarcia: 10:00 - 22:00 Codziennie


Typ firmy: Usługi
  

SZUKAJ W BAZIE FIRM

OSTATNIO DODANE - BAZA FIRM