Baza Firm Turystycznych


Master Jachting Rafał Staniec

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Ul. Zatorska 24
Kod Pocztowy: 51-215
Miasto: Wrocław
Województwo: Dolnośląskie
Dane kontaktowe:

Tel.: +48723390939
Email: masterjachting@gmail.com
Strona www: www.masterjachting.pl

Opis Firmy: Master Jachting Rafał Staniec od 2012 roku zapewnia profesjonalne przygotowania do różnorodnych egzaminów – jachtowych żeglarskich i motorowodnych. Jeśli zależy Ci na współpracy z zawodowym żeglarzem, instruktorem oraz skipperem, jesteś we właściwym miejscu! W prowadzeniu kursów żeglarskich najważniejsze jest połączenie bezpieczeństwa dla Uczestnika ze skuteczną nauką tajników pływania. Każde szkolenie – na żaglówkę, motorówkę czy skuter wodny – odbywa się w przyjemnej atmosferze sprzyjającej zdobywaniu zarówno praktycznych, jak i teoretycznych umiejętności. Z nami zdobędziesz wymarzony patent żeglarski. Dołącz do grona zadowolonych Klientów naszej szkoły żeglarstwa we Wrocławiu! Serdecznie zapraszamy.

Jako instruktorzy sportów wodnych szkolimy z pasją już od dobrych kilkunastu lat na patenty sternika motorowodnego i żeglarza jachtowego. Promując turystykę wodną we Wrocławiu, staramy się organizować różnego rodzaju wodniackie akcje takie jak np. rejsy jachtami motorowymi lub żaglowymi po rzece Odrze we Wrocławiu. Wszystkie rejsy prowadzone są z zachowaniem zasad bezpieczeństwa na wodzie w miłej oraz wesołej atmosferze. Zapraszamy do zapisów na nasze profesjonalne kursy: sternika motorowodnego lub żeglarza jachtowego , które kończymy egzaminami w naszym centrum egzaminacyjnym zlokalizowanym w Marinie ATM Wrocław Osobowice na zimowisku barek nr I. Nasz akwen żeglugi to rzeka Odra oraz rozlewiska na zimowisku barek nr 1 oraz zimowisku barek nr 2.

Zachęcamy Was również do wykupienia vouchera na kurs żeglarski lub motorowodny na sezon 2020 dla wybranej osoby (do zrealizowania w dowolnym terminie np. na wiosnę, lato lub jesień) do końca sezonu 2020. Po otrzymaniu zgłoszenia lub kontakcie telefonicznym wysyłamy voucher pocztą lub można odebrać od Nas osobiście.

Zajęcia praktyczne dla sterników motorowodnych prowadzimy na dwóch dobrze wyposażonych motorówkach : Pegazus 460 ( nasza nowość na sezon 2020 – nowy jacht motorowy ) i Elan 495 GT. Zajęcia odbywają się codziennie w godzinach przedpołudniowych i popołudniowych dla kursów tygodniowych lub w Sobotę – Niedzielę dla kursów weekendowych. Zajęcia żeglarskie prowadzimy na jachcie kabinowym Phobos 21 (rok produkcji 2019) oraz jachcie mieczowym typu Omega. Mamy w ofercie zarówno kursy tygodniowe poranne, wieczorowe oraz weekendowe.

Pamiętajcie, że dla każdej osoby przebywającej nad wodą najważniejsze jest przed wszystkim bezpieczeństwo, a także spokój ducha, opanowanie i nabycie właściwych umiejętności do kierowania jachtem żaglowym czy motorowym, a my jesteśmy w stanie to Wam zapewnić na naszych profesjonalnych szkoleniach.

Opis działalności / Oferta: Główną działalnością naszej szkoły sportów wodnych jest organizacja szkoleń żeglarskich i motorowodnych. Prowadzimy kursy na patent żeglarz jachtowy oraz kursy motorowodne na patent sternik motorowodny, motorowodny sternik morski, licencja na holowanie narciarza wodnego lub innych obiektów pływających. Oferujemy również wynajem jachtów żaglowych i motorowych w obrębie Wrocławskiego Węzła Wodnego.
Informacje:

Zasięg działalności: Lokalny
Dni pracy i Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela od godziny 8:00 do godziny 21:00


Typ firmy: Usługi

Wskazówki dojazdu: Zajęcia prowadzone są w Marinie ATM Wrocław Osobowice na ul. Osobowicka 70 Wrocław
  

SZUKAJ W BAZIE FIRM