Baza Firm Turystycznych


Biuro Podróży Happy Ways Maciej Dudziak

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Leszczyńska 167
Kod Pocztowy: 61-417
Miasto: Poznań
Województwo: Wielkopolskie
Dane kontaktowe:

Tel.: 784086482
Email: biuro@happyways.pl
Strona www: www.happyways.pl

Opis Firmy: Biuro podróży Happy Ways powstało w 2010 roku i zajmuje się organizacją imprez turystycznych dla klientów indywidualnych oraz grupowych. Nasze usługi charakteryzuje dbałość o szczegóły, ponieważ chcemy sprostać oczekiwaniom każdego turysty. Tworzymy wyjątkowe programy wyjazdów, współpracujemy z najlepszymi pilotami i przewodnikami oraz gwarantujemy niesamowite przeżycia. Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju podróże po Polsce, Europie i Świecie z Happy Ways!

Opis działalności / Oferta: Działalność biuro podróży Happy Ways jest różnorodna i opiera się na szerokiej ofercie. Organizujemy wycieczki, pielgrzymki, wyjazdy motywacyjne, wyprawy egzotyczne, wycieczki szkolne, kolonie. Na przestrzeni lat współpracowaliśmy z klientami biznesowymi, szkołami, parafiami, instytucjami, organizacjami młodzieżowymi przez co zebraliśmy cenne doświadczenie. Szczegółowo personalizujemy programy wyjazdów dla naszych klientów, aby zrealizować ich oczekiwania i nie rzadko marzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.happwyas.pl oraz do odwiedzenia profili biura na Facebooku i Instagramie!


www.happwyas.pl
Facebook: @happywaysPL
Instagram: @happywas.pl
Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy
Dni pracy i Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek: 8.30 - 16.00
sobota: 10.00 – 12.00 (po tel. uzgodnieniu)


Typ firmy: Usługi
  

SZUKAJ W BAZIE FIRM