Baza Firm Turystycznych


Biuro Usług Turystycznych Wagant Joanna Lebiedzińska

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Atłasowa 15 lok. 4
Kod Pocztowy: 15-680
Miasto: Białystok
Województwo: Podlaskie
Dane kontaktowe:

Tel.: 85 679 51 65
Strona www: www.wagant.eu

Opis Firmy:

Biuro Usług Turystycznych WAGANT działa na rynku od 2004 roku jako licencjonowany Organizator Turystyki. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji imprez firmowych i turystycznych. W szczególności specjalizujemy się w organizacji imprez sportowych. Podczas swoich imprez staramy się połączyć integrację oraz aktywny wypoczynek. Bardzo dużą wagę przykładamy do bezpieczeństwa w trakcie imprezy.
Realizujemy projekty jedno oraz kilkudniowe na Podlasiu, Mazurach, w Tatrach, Beskidach, nad Bałtykiem jak również w innych wybranych przez klienta regionach Polski oraz poza granicami kraju. Nasze realizacje charakteryzuje rzetelność i kompleksowość, zakwaterowanie, wyżywienie (z uwzględnieniem diety wegetariańskiej), gwarantujemy niezbędny sprzęt, transport, nagrody, gadżety np. koszulki z logo imprezy, opiekę medyczną itp.
Latem organizujemy również kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży oraz wczasy z animacją dla dzieci i dorosłych. Naszą domeną są realizacje nietypowych imprez tj.: triathlony na Bagnach Biebrzańskich z koszeniem łąki bagiennej, przeprawą przez błoto czy marsze z psami bądź zimowe imprezy z psimi zaprzęgami.


Opis działalności / Oferta:

- aktywny wypoczynek
- wycieczki
- kolonie i obozy
- imprezy tematyczne

Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy
Dni pracy i Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek 08.00 – 16.00Typ firmy: Usługi
  

SZUKAJ W BAZIE FIRM