Baza Firm Turystycznych


DYLIŻANS Biuro Usług Turystycznych

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Waryńskiego 6/18
Kod Pocztowy: 15-461
Miasto: Białystok
Województwo: Podlaskie
Dane kontaktowe:

Tel.: 85 744 63 32
Email: dylizans(at)box43.pl
Strona www: www.dylizans.com.pl

Opis Firmy:

Biuro Usług Turystycznych „Dyliżans” istnieje od 1991 r. Posiadamy koncesję organizatora turystyki nr 0257 wydaną przez UKFiT w Warszawie i ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej organizatora turystyki udzielonej przez ERV, spełniamy wymagania związane z ustawami i przepisami dotyczącymi organizacji turystyki.


Opis działalności / Oferta:

Przedstawiamy naszą ofertę dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Nasza propozycja zawiera wycieczki krajowe i zagraniczne. Przygotowując ją mieliśmy na uwadze dotychczasowe doświadczenie oraz Państwa zainteresowanie. Wybraliśmy najciekawsze trasy turystyczne z bogatym programem zwiedzania.

Organizujemy wyjazdy na zlecenie o dowolnej trasie, programie, czasie trwania i standardzie usług.


Wycieczki z Białegostoku

W ofercie posiadamy różne warianty wycieczek z Białegostoku. Wycieczki pogrupowane są według czasu trwania na wycieczki: jednodniowe, dwudniowe, trzydniowe oraz czterodniowe.

Wycieczki jednodniowe to świetna okazja na zwiedzenie nowego ciekawego miejsca. Taki krótki wyjazd pozwoli na chwilę oderwać się od szkolnych obowiązków i odkryć coś nowego. Podlasie i okolice to bardzo interesujący obszar dlatego mamy w ofercie wiele propozycji jednodniowych wyjazdów. Posiadamy w ofercie również jednodniowe wycieczki zagraniczne.

Wycieczki dwudniowe to okazja by wyjechać trochę dalej niż w przypadku wycieczki jednodniowej. Zapewniony nocleg pozwala zapuścić się dalej niż jednodniowa wycieczka. Częstym kierunkiem wycieczek jest przepiękny Kazimierz Dolny. W ofercie posiadamy również zagraniczne wycieczki np. do Wilna.

Wycieczki trzydniowe dzięki noclegowi po długiej podróży pozwalają na spokojne zwiedzenie oddalonych miejsc takich jak Kraków lub Gdańsk a wszystko to z miejscowym terenowym przewodnikiem.W ofercie naszego Biura Usług Turystycznych Dyliżans mamy również wycieczkę w której zwiedza się Troki-Wilno-Kłajpeda-Pałanga.

Wycieczki czterodniowe … bo naprawdę jest co zwiedzać! Czterodniowe wycieczki to długa podróż … ale gdzie w okolicy mamy Tropikalną Wyspę ? Jedna z Naszych wycieczek oferuje wyjazd do Berlina oraz możliwość zwiedzenia Wyspy Tropikalnej.

Informacje:


Typ firmy: Usługi
  

SZUKAJ W BAZIE FIRM

OSTATNIO DODANE - BAZA FIRM