Baza Firm Turystycznych


MOTOpodrozni.pl sp. o.o.

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Sadłogoszcz, 57
Kod Pocztowy: 88-192
Miasto: Piechcin
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Dane kontaktowe:

Tel.: +48512818380
Email: motopodrozni@gmail.com
Strona www: www.motopodrozni.pl/

Opis Firmy: Biuro turystyki powołane do życia przez pasjonatów dla pasjonatów.
Zorganizowana turystyka kwalifikowana, objazdowa - turystyka motocyklowa w połączeniu z wieloma formami aktywności, zarówno krajowa, jak i międzynarodowa, w małych grupach i pod opieką animatora (zawodowego pilota i motocyklisty z doświadczeniem). W programach motocyklowe trasy świata, obiekty kultury i architektury, kulinaria, obrzędy, zabawa i spotkania z ciekawymi ludźmi. Duży nacisk kładziony na towarzyską formułę, w której ważnym elementem są relacje, a więc szczególnie starannie przygotowana forma spędzania wolnego czasu w grupie.

Opis działalności / Oferta: Głównie zorganizowane wyprawy, wycieczki i imprezy turystyczne
Bogatą oferta podróży w małych grupach i indywidualnie, dzięki którym w nietuzinkowy sposób zwiedzić możesz najpiękniejsze zakątki całego świata. Poczucie wolności i wiatru we włosach towarzyszy nam nieustannie. Organizowane wyjazdy motocyklowe i nie tylko motocyklowe obejmują Polskę, Europę i perełki na innych kontynentach. W stałej ofercie - poza niemal wszystkimi krajami Europy - kierunki egzotyczne: Sri Lanka, Kambodża, czy Wietnam oraz kultowe: USA ze słoneczną Kalifornią, czy nieco bardziej latynoski Meksyk? Poszukujesz możliwości podróżowania i doświadczania wszystkimi zmysłami - zgłoś się do nas, a gwarantujemy, że weźmiesz udział w niezapomnianej, magicznej i niepowtarzalnej przygodzie.
Informacje:

Zasięg działalności: Międzynarodowy
Dni pracy i Godziny otwarcia: 24/7/365


Typ firmy: Usługi

Wskazówki dojazdu: Możesz nas odwiedzić pod dresem siedziby - miejscu równie magicznym, jak nasze przygody, położonym w bezpośredniej bliskości lasu i nad rozlewiskiem starej Noteci.
  

SZUKAJ W BAZIE FIRM