Baza Firm Turystycznych


Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Miejski „ROKITA”

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Zwycięstwa 5
Miasto: Brzeg Dolny
Województwo: Dolnośląskie
Dane kontaktowe:

Tel.: 71 319 79 27
Email: pttk(at)brzegdolny.pl
Strona www: pttk.brzegdolny.pl

Opis Firmy: Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze (PTTK) to najstarsze w Polsce stowarzyszenie skupiające turystów
i krajoznawców. Powstało 17 grudnia 1950 r. z połączenia Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego i Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego.
Oddział Miejski PTTK „Rokita” w Brzegu Dolnym powstał w 1978 roku. Nasz Oddział aktualnie posiada ponad 200 członków. Co roku organizujemy wiele atrakcyjnych wycieczek, rajdów pieszych i rowerowych, spływy kajakowe, a także wyjazdy na imprezy kulturalne do teatru, opery, operetki i filharmonii. Udział w organizowanych wycieczkach i imprezach mogą brać także osoby niezrzeszone w naszym Oddziale.
Przynależność do PTTK i udział w naszych imprezach przynoszą konkretne korzyści – krajoznawcze, wypoczynkowe
i zdrowotne. Legitymacja członkowska upoważnia do korzystania ze zniżek przy zakwaterowaniu w obiektach PTTK (schroniska, hotele, domy wycieczkowe), niektórych stacjach benzynowych, barach i sklepach ze sprzętem turystycznym. Wykaz takich placówek znajduje się na stronie http://www.pttk.pl/. Członkowie PTTK z aktualnie opłaconą składką są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków nie tylko podczas trwania imprez turystycznych, ale przez 24 godziny na dobę we wszystkich krajach Europy.

Opis działalności / Oferta: Narty i sanki w Górach Suchych – schronisko PTTK Andrzejówka


Karnawał w Górach Stołowych

Szkocja – Londyn – Amsterdam
Informacje:


Typ firmy: Obiekty / Usługi
  

SZUKAJ W BAZIE FIRM