Baza Firm Turystycznych


ViaCamp Robert Truszkowski

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Morska 6/D51
Kod Pocztowy: 84-240
Miasto: Reda
Województwo: Pomorskie
Dane kontaktowe:

Tel.: 881226098
Email: kontakt@viacamp.pl
Strona www: www.viacamp.pl/

Opis Firmy: Zdecydowanie najsilniejszą stroną naszej firmy są ludzie. Różnimy się wiekiem, charakterem, czy osobowością. Mimo tego wspólnie realizujemy jeden cel — sprostać Waszym oczekiwaniom w 101%.

Jesteśmy zespołem przyjaciół, pasjonatami swoich dziedzin, w których na co dzień aktywnie uczestniczymy. Wszyscy kierujemy się wspólną myślą, że nie sama praca, ale jej cel sprawia, że to jest coś wyjątkowego. W przeszłości sami aktywnie uczestniczyliśmy w obozach i koloniach młodzieżowych, dlatego doskonale wiemy, czego od nas oczekujecie. Mamy nową, świeżą wizję organizacji i realizacji imprez młodzieżowych.

Opis działalności / Oferta: Firma VIACAMP to jakość świadczonych usług z zakresu organizacji obozów i kolonii młodzieżowych, wyjazdów integracyjnych i zielonych szkół. Swoją uwagę skupiamy na tym, aby każdy wyjazd zorganizowany był z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Wasze zadowolenie i satysfakcja są dla nas aspektami pierwszorzędnymi. Nasza oferta została doceniona przez tysiące osób z całej Polski.

Uważamy, że nie ma lepszych recenzentów, niż dzieci, które wzięły udział w naszych wyjazdach. Aby potwierdzić autentyczność naszych słów, na bieżąco udostępniamy recenzje uczestników naszych wyjazdów. Swój profesjonalizm zawdzięczamy temu, że dzieci i ich rodzice darzą nas pełnym zaufaniem. Dążymy do tego, aby każdego roku podnosić jakość organizowanych wyjazdów. Nieustannie wprowadzamy nowe, unikalne rozwiązania, których ciężko szukać u innych organizatorów tego typu imprez młodzieżowych.

Mówi się, że dobra firma powinna być zorganizowaną formą przyjaźni. Jesteśmy zespołem przyjaciół, pasjonatami swoich dziedzin. Różnimy się wiekiem, charakterem, czy osobowością. Mimo tego wspólnie realizujemy jeden cel — maksymalne zagospodarowanie czasu zgodnie z zainteresowaniami. Tworzymy jedną drużynę nieustannie spragnioną nowej wiedzy. Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość. Bierzemy aktywny udział w zajęciach z budowania relacji. Dzięki temu wiemy, w jaki sposób nawiązywać relacje z młodzieżą. Sposób prowadzenia naszych campów to wytyczona poprzez lata doświadczeń droga, która podlega nieustannemu monitorowaniu i doskonaleniu.
Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy
Dni pracy i Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku - 12:00 do 18:00
W weekend - zamknięte


Typ firmy: Usługi
  

SZUKAJ W BAZIE FIRM

OSTATNIO DODANE - BAZA FIRM