Baza Firm Turystycznych


Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Regionalny Oddział w Białymsto

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Sienkiewicza 53 lok. 3/3
Kod Pocztowy: 15-002
Miasto: Białystok
Województwo: Podlaskie
Dane kontaktowe:

Tel.: 85 744 56 50, 85 744 55 60
Fax: 85 744 56 50
Email: ro.pttk.bialystok(at)neostrada.pl
Strona www: www.bialystok.pttk.pl/

Opis Firmy: Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze to najstarsze w Polsce stowarzyszenie skupiające turystów i krajoznawców, które popularyzuje wiedzę o najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionach Polski oraz promuje w kraju i za granicą polski produkt turystyczny - turystykę aktywną.

Towarzystwo zrzesza blisko 70 tysięcy członków w całej Polsce. Działają oni w ponad 3 tysiącach kół i klubów PTTK, które z kolei tworzą Oddziały PTTK - terenowe jednostki Towarzystwa posiadające osobowość prawną. Więcej na temat PTTK: www.pttk.pl

Regionalny Oddział PTTK w Białymstoku to stowarzyszenie działające na rzecz rozwijania aktywnej turystyki oraz promowania województwa podlaskiego, pięknego zakątka Polski północno-wschodniej, gdzie pierwotna przyroda w idealny sposób łączy się z bogactwem wielokulturowości. Nasze długoletnie doświadczenie w organizowaniu imprez turystyczno-krajoznawczych (Oddział powstał w 1991 roku) zaowocuje Państwa zadowoleniem ze skorzystania z naszych usług.

Opis działalności / Oferta: Oferujemy organizację wycieczek objazdowych po Podlasiu, całej Polsce i krajach ościennych; rajdy piesze i rowerowe, marsze na orientację; spływy kajakowe oraz inne formy turystyki aktywnej; usługi terenowych przewodników turystycznych po województwie podlaskim oraz licencjonowanych przewodników po podlaskich parkach narodowych w różnych językach; profesjonalne szkolenia na przewodników turystycznych oraz pilotów wycieczek.
Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy


Typ firmy: Usługi
  

SZUKAJ W BAZIE FIRM