Baza Firm Turystycznych


Dom Pod Bocianem. Gospodarsteo agroturystyczne. Buszko A. J.

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Olgi Gabiec 12
Kod Pocztowy: 17-230
Miasto: Białowieża
Województwo: Podlaskie
Dane kontaktowe:

Tel.: 85 681 26 81
Email: bocian-ab(at)wp.pl
Strona www:

Opis Firmy: Witamy w naszym gospodarstwie agroturystycznym "DOM POD BOCIANEM", w miejscu w którym można wspaniale wypocząć, zrelaksować się, zapomnieć o gonitwie dnia codziennego i poznać białowieskie uroki przyrody.
Nasz dom wita Państwa otwartymi drzwiami. Mamy nadzieję, że spędzicie tu Państwo niezapomniane chwile na łonie natury.

Tuż za bramą gospodarstwa odczujecie Państwo przedsmak czekających Was tutaj spotkań z piękną przyrodą i regionalną kulturą. Zabudowa posesji oddaje charakter architektury tych stron. Zaprojektowana została tak, abyście mogli w pełni zrelaksować się i odpocząć.

Przekraczając próg naszego domu przeniesiecie się Państwo w zupełnie inny, wspaniały świat, w którym najważniejszy jest odpoczynek i dobra zabawa.

Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dom oprócz przytulnych sypialni wyposażony jest w salę kominkową i salonik. W każdym pokoju znajdują się wygodne miejsca do spania i do siedzenia. W ciszy można zaplanować miły i pełen atrakcji dzień. Z okien roztacza się widok na wiejskie podwórza.

Miejscowość Białowieża otoczona jest Puszczą Białowieską. Ten prastary las wprowadzi Państwa w stan odprężenia, ciszy i spokoju. Pozwoli zapomnieć o zgiełku dnia codziennego.
Gwarantujemy Państwu wspaniałe, świeże powietrze i niezapomniane widoki. Spacerując po puszczy można przy odrobinie szczęścia napotkać sarny, dziki, lisy, wiewiórki, jeże, łosie, jelenie, a nawet żubra, który niewątpliwie jest najważniejszym mieszkańcem puszczy. Lasy te zamieszkuje również wiele gatunków ptaków tj: dzięcioły, sowy, kuropatwy, bociany, orły i bataliony. Są też gady, np: zaskrońce, żmije czy żółwie błotne. Zapraszamy do odwiedzenia tego wspaniałego miejsca.

Opis działalności / Oferta: Polecamy Państwu pobyt w naszym gospodarstwie i oferujemy:


* nocleg dla 25 osób z parkingiem (na miejscu)
* pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami
* tradycyjne drewniane wnętrza
* dwie sale kominkowe
* możliwość korzystania z kuchni
* ognisko z rożnem oraz grill
* wycieczki rowerowe
* przejazdy bryczką, kuligi
* grzybobranie, spacery po puszczy
* miejsce na postawienie namiotu
* na zamówienie bigos
Informacje:


Typ firmy: Obiekty
  

SZUKAJ W BAZIE FIRM

OSTATNIO DODANE - BAZA FIRM