Baza Firm Turystycznych


Gościniec nad Sawą w Handzlówce

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Handzlówka 268C
Kod Pocztowy: 37-123
Miasto: Handzlówka
Województwo: Podkarpackie
Dane kontaktowe:

Tel.: 737805827, 737805829
Fax: 172258121
Email: imprezy@gosciniecnadsawa.pl
Strona www: www.gosciniecnadsawa.pl

Opis Firmy: Gościniec nad Sawą w to obiekt hotelowo - gastronomiczny, znajdujący się w miejscowości Handzlówka, oddalonej 8 km od Łańcuta.
Głównym atrybutem lokalu jest jego lokalizacja, z dala od zgiełku miasta, pozwala wyciszyć się i odpocząć, a dla aktywnych stanowi atrakcyjne miejsce do wypoczynku na łonie natury- spacery o każdej porze roku, trasy rowerowe, stok narciarski, stadnina koni to tylko nieliczne atrakcje znajdujące się tej okolicy.

Opis działalności / Oferta: Oferujemy naszym gościom 1 apartament w cenie 200,00 złotych za dobę. W pokoju znajduje się jedno duże łoże małżeńskie oraz mniejsze łóżko pojedyncze, komplet wypoczynkowy, a w łazience zachęca do relaksu wanna z hydromasażem.
Dodatkowo posiadamy 14 pokoi w których możemy zakwaterować 38 osób. Wszystkie pokoje są wyposażone w prywatne łazienki z prysznicem, umywalką i toaletą.
Cena za nocleg 60,00 złotych/osoba.
W obiekcie znajduje się sala restauracyjna, mogąca pomieścić 150 osób i sala taneczna - na jednym poziomie a także sala konferencyjna i kącik wypoczynkowy z TV.
Dla dzieci jest przygotowana profesjonalna sala zabaw z torem przeszkód, zjeżdżalniami i basenem pełnym kulek.
W lokalu jest również możliwość skorzystania z sauny parowej i suchej, za dodatkową opłatą przy wcześniejszej rezerwacji.
Dla naszych gości oferujemy pełne wyżywienie, za dodatkową opłatą, przygotowujemy pyszne dania obiadowe, śniadania czy kolacje - w dowolnej konfiguracji po wcześniejszym ustaleniu.
Śniadania w cenie 10 zł/osoba.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i spędzenia miło czasu na odpoczynku w naszym obiekcie.
Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy


Typ firmy: Usługi
  

SZUKAJ W BAZIE FIRM