Baza Firm Turystycznych


Lazurowy Brzeg

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Topolowa 43
Kod Pocztowy: 76-032
Miasto: Mielenko
Województwo: Zachodniopomorskie
Dane kontaktowe:

Tel.: 506 630 283
Email: sylwia@lazurowybrzeg.pl
Strona www: lazurowybrzeg.pl

Opis Firmy: Lazurowy Brzeg to godna zaufania siedziba która chce zaoferować domki wypoczynkowe nad morzem do wynajęcia. Naszą specjalnością jest dbanie o najlepszy wypoczynek naszych Klientów.
Przedsiębiorstwo funkcjonuje zaledwie od 2016 r ale nasze doświadczenie w branży noclegowej sięga już kilkunastu lat. Na każdym kroku staramy się o dostosowane do możliwości każdego klienta ceny jak i 100-procentowe zapewnienie odpoczynku w cichej aurze.

Opis działalności / Oferta: W w ofercie Lazurowego Brzegu znajdą Państwo domki drewniane z kompletnym wyposażeniem, plac zabaw dla najmłodszych oraz wiele więcej. Więc jeżeli potrzebujesz noclegu nad morzem, zdaj się na Lazurowy Brzeg Mielenko k/ Mielna!
Informacje:

Zasięg działalności: Lokalny
Dni pracy i Godziny otwarcia: Całodobowo


Typ firmy: Obiekty

Wskazówki dojazdu: Ze względu na zatłoczoną w okresie sezonu drogę z Koszalina do Mielna/Mielenka sugerujemy Państwu poniższe rozwiązania dla skrócenia czasu dojazdu

2. Dojazd ze strony Szczecina:

przed samym Koszalinem skręcić w lewo kierując się przez Stare Bielice do Mścic – Kazimierz Pomorski – Niegoszcz – Mielenko.

1. Dojazd ze strony Poznania:

po wjeździe do Koszalina, na drugich światłach, skręcić w lewo kierując się na obwodnice – przez kolejne dwa ronda przejechać prosto (drugi zjazd) – na trzecim rondzie przy Shell-u zjechać na Szczecin (trzeci zjazd) – po wyjeździe z Koszalina skręcić w prawo kierując się przez Stare Bielice do Mścic – Kazimierz Pomorski – Niegoszcz – Mielenko.
  

SZUKAJ W BAZIE FIRM

OSTATNIO DODANE - BAZA FIRM