Baza Firm Turystycznych


Ośrodek Rekreacyjny Ryterski

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Rytro 302
Kod Pocztowy: 33-343
Miasto: Rytro
Województwo: Małopolskie
Dane kontaktowe:

Tel.: 184143500
Email: recepcja@ryterski.pl
Strona www: ryterski.pl/

Opis Firmy: Ośrodek RYTERSKI położony jest w malowniczej miejscowości Rytro na skraju prastarej karpackiej puszczy, u stóp panującej nad Beskidem Sądeckim Radziejowej.
Umiejscowienie w sercu Popradzkiego Parku Krajobrazowego pośród zieleni i w bezpośrednim sąsiedztwie gór sprawia, że jest to idealne miejsce na spędzenie zarówno zimowego jak i letniego wypoczynku.
RYTERSKI to kompleks sportowo-rekreacyjny, w skład którego wchodzą: hotel, Eden SPA, nowoczesna stacja narciarska z zapleczem szkoleniowym oraz wypożyczalnią sprzętu narciarskiego, Gospoda Rogasiowa, Oberża pod Aniołami.

Położenie hotelu u podnóża stoku narciarskiego z bezpośrednim wyjściem na wyciąg jest niewątpliwie sporym udogodnieniem dla wszystkich miłośników sportów zimowych.
Sam hotel przygotowany jest na przyjęcie 90 gości, do dyspozycji których, oddajemy przytulne pokoje, siłownię, salę bilardową, salę konferencyjną oraz bawialnię dla najmłodszych.
RYTERSKI jest gospodarzem wielu imprez sportowych, plenerowych oraz integracyjnych. Nasze restauracje Gospoda Rogasiowa oraz Oberża pod Aniołami są chętnie wybieranymi lokalami na wydarzenia rodzinne jak wesela, chrzciny, komunie, imieniny itp.
W sezonie zimowym stacja narciarska oddaje do Państwa dyspozycji komfortową kolej krzesełkową (4-osobową), dwa wyciągi orczykowe oraz wyciąg dywanowy dla najmłodszych narciarzy. Atutem stoku jest różnorodność tras zjazdowych zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych amatorów białego szaleństwa. Dostępnych jest łącznie 5 tras, w tym trasa o kwalifikacji FIS umożliwiająca organizację wielu zawodów narciarskich.
Wszystkie trasy są oświetlone, sztucznie naśnieżane i ratrakowane.
Akademia Narciarska uczy jazdy na nartach przez cały rok!

Lokalizacja Kompleksu w sercu Popradzkiego Parku Krajobrazowego stanowi doskonałą bazę wypadową do wędrówek pieszych i rowerowych. Aktywny wypoczynek na łonie natury to doskonały pomysł na relaks i przypływ dobrej energii. Tutejsze trasy górskie oraz rowerowe są zróżnicowane, a otaczające turystów panoramy dostarczają wielu niezapomnianych wrażeń.

Po trudach górskich wędrówek zapraszamy naszych Gości do strefy odnowy biologicznej Eden SPA, w której można odzyskać harmonię duszy i ciała. Dobroczynne działanie na organizm mają nasze sauny, jacuzzi, kapsuła SPA, masaże oraz zabiegi rehabilitacyjne. Do zabiegów pielęgnacyjnych używamy najwyższej jakości kosmetyków naturalnych. Naszą filozofią jest natura, która oddaje nam to co najlepsze.
Potrawy serwowane w naszych restauracjach oparte są na naturalnych i zdrowych składnikach, dostarczanych przez miejscowych producentów. Połączenie tradycji z nowoczesnością sprawia, że jagnięcina w ziołach, placki pasterskie podawane z omastą i sosem chrzanowym smakują naprawdę wyjątkowo.

Opis działalności / Oferta: Ośrodek Rekreacyjny RYTERSKI oferuje:
● noclegi w pokojach z widokiem na góry
● bogate regionalne menu
● EDEN SPA
● stacja narciarska
● trasy rowerowe, biegowe i piesze
● liczne atrakcje w okolicy
● atrakcje dla dzieci
● Zabiegi zdrowotne i relaksacyjne
● Siłownia, jacuzzi, sauny
● Nordic walking
ATRAKCJE:
● Apiterapia - leczenie miodem
● Zielony kulig z ogniskiem
● Wycieczki: Miasteczko Galicyjskie, Ogrody Zmysłów, Słowacja - baseny termalne, zamek w Starej Lubovni itp.
● Summer Tubing
● oraz wiele innych...
Zapraszamy do niezwykłego miejsca w którym znajdziesz wszystko aby spędzić aktywny wypoczynek w harmonii z przyrodą

Ośrodek Rekreacyjny RYTERSKI
33-343, Rytro 302
www.ryterski.pl
tel. 18 41 43 500
recepcja@ryterski.pl
Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy


Typ firmy: Obiekty
  

SZUKAJ W BAZIE FIRM