Baza Firm Turystycznych


Pokoje Gościnne, Camping - GinterPark, Łeba

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Nadmorska
Kod Pocztowy: 84-360
Miasto: Łeba
Województwo: Pomorskie
Dane kontaktowe:

Tel.: (59) 866 42 02
Email: ginterpark(at)ginterpark.pl
Strona www: ginterpark.pl

Opis Firmy: Ginter Park wczasy nad morzem w Łebie - Wczasy nad Bałtykiem

Ginter Park jest ośrodkiem wypoczynkowym, oferującym pokoje gościnne, camping, pole campingowe, pole namiotowe położonym na Mierzei Sarbskiej, między Bałtykiem, a jeziorem Sarbsko, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody.

Ginter Park usytuowany na pow.10 tys.m2 wśród nadmorskiej zieleni i urozmaiconej powierzchni uformowanej z wydm. Dysponujemy własnym strzeżonym parkingiem. Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy głównej ulicy miejscowości. Teren oświetlony ,monitorowany całą dobę. Miejsca dla przyczep campingowych, kompleks sanitarny i stanowisko oczyszczania przyczep campingowych. Piękna spokojna okolica oddalona od centrum 900 m,do plaży ! 250 m, do jeziora 50 m. W oddali słychać delikatny szum morza i śpiew ptaków. Jest to wymarzone miejsce do wypoczynku i relaksu dla osób lubiących intymną atmosferę. Mikroklimat tego miejsca działa jak najlepszy kosmetyk.

Do dyspozycji naszych gości dostępna jest kuchnia wyposażona w nowoczesny sprzęt w tym zmywarkę do naczyń, super grill gazowy i elektryczne, lodówki i oczywiście miejsce do spożywania posiłków i biesiadowania w otoczeniu zieleni i szumu morza. Na terenie Ośrodka dostępny jest bezpłatny Internet bezprzewodowy.
REKREACJA

Paintball, wycieczki rowerowe, rolki, duża niezaludniona plaża, wycieczki morskie i krajoznawcze, wędkarstwo, windsurfing, żeglarstwo. Ginter Park oferuje bardzo dobrej marki sprzęt do gry w paintball.

Ginter Park oferuje czartery jachtów nowej generacji Casa 33 do pływania na Bałtyku.
Informacje:


Typ firmy: Obiekty / Usługi
  

SZUKAJ W BAZIE FIRM