Baza Firm Turystycznych


TĘCZOWA ZAGRODA Władysław Dyduła

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Tymbark 71
Kod Pocztowy: 34-650
Miasto: Tymbark
Województwo: Małopolskie
Dane kontaktowe:

Tel.: (18) 3325372
Email: biuro(at)tz.limanowa.pl
Strona www: dydula.wix.com

Opis Firmy: Gospodarstwo agroturystyczne „Tęczowa Zagroda” położone jest w Beskidzie wyspowym na zboczu góry Zęzów (705 m n.p.m.) z dala od głównych szlaków komunikacyjnych ( do rynku w Tymbarku 2 kilometry, do drogi krajowej Limanowa-Mszana Dolna 3 kilometry).

W pobliżu znajdują się liczne szlaki turystyczne zarówno do turystki pieszej jak i rowerowej a przede wszystkim idealnie nadające się na dłuższe i krótsze rajdy konne po Beskidzie wyspowym. Natomiast w okresie zimowym bliskość bazy narciarskiej jest dodatkowym atutem tego jakże niezwykłego miejsca ( wyciąg krzesełkowy w Kasinie Wielkiej (Śnieżnica) 16 kilometrów, wyciąg krzesełkowy w Limanowej (Łysa Góra) 8 kilometrów).

Opis działalności / Oferta: ATRAKCJE

Posiadamy gospodarstwo agroturystyczne, w którym istnieje stadnina koni huculskich chowanych w systemie pół tabunowym. Aktualnie posiadamy 11 koni, które idealnie nadają się do rajdów górskich w pobliżu naszego gospodarstwa oraz w dłuższe trasy po całym Beskidzie wyspowym ze szczególnym uwzględnieniem wspaniałych tras po otaczających Tymbark trzech górach: od południowego zachodu Łopień 951m n.p.m., od wschodu Paproć 645m n.p.m., a od strony północnej Zęzów 705m n.p.m. Dodatkowymi atrakcjami niewątpliwie znajdującymi się w naszym gospodarstwie oprócz wspaniałych widoków jest basen o wymiarach 12 na 6 metrów dostępny dla naszych gości oraz bania (Sauna) zbudowana z jednego z najzdrowszych drzew, czyli drzewa modrzewiowego. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że nie ma nic bardziej regenerującego jak sauna po całodziennej jeździe konnej czy narciarskiej.

KONIE
Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy


Typ firmy: Obiekty / Usługi

Wskazówki dojazdu: Tymbark położony jest przy drodze głównej nr 28, pomiędzy miejscowościami Limanowa i Mszana Dolna. Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan dojazdu do Tęczowej Zagrody.
  

SZUKAJ W BAZIE FIRM

OSTATNIO DODANE - BAZA FIRM