Baza Firm Turystycznych


Zagroda Jutrzenki 5

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Jutrzenki 5
Kod Pocztowy: 55-050
Miasto: Sulistrowice
Województwo: Dolnośląskie
Dane kontaktowe:

Tel.: 665140918
Email: biurojutrzenki@gmail.com
Strona www: jutrzenki5.pl/

Opis Firmy: Zagroda Jutrzenki 5, to miejsce, z którego można dostrzec światła Wrocławia. Położone jest w małej górskiej dolince w Masywie Ślęży, w uroczej wsi Sulistrowice. Zagroda Jutrzenki 5 to także winnica, w której produkujemy nasze wina, unikalna sala weselno-konferencyjna, restauracja z dużym patio wychodzącym na winnicę.

Nasze miejsce dedykujemy wszystkim tym, którzy urywając się z codziennej karuzeli szukają odprężenia, wyjątkowych przestrzeni dla swoich uroczystości lub szkoleń, czystego powietrza, ale i czegoś, co mile zaskoczy: zdrowego jedzenia, niebanalnych smaków i ciekawych atrakcji.
Zjedzcie i odpocznijcie – Zagroda Jutrzenki 5.

Opis działalności / Oferta: Nasza Zagroda to unikalne założenie, w którym wszystko jest tak skonstruowane by klient czuł się jak na południu Europy. Posiadamy przepiękną salę z widokiem na winnice i stary sad czereśniowy. Winnicę, gdzie w rzędach winorośli odbywają się także śluby. Produkujemy własne wina. Jesteśmy 35 km od Wrocławia na stokach góry Ślęży.

Nasza oferta menu opiera się na kuchni slow foodowej. Bazujemy na lokalnych dostawcach, nie używamy żadnych gotowych mieszanek , polepszaczy smaków. Wszystkie potrawy przygotowywane są w piecach ziemnych opalanych drewnem. Smak potraw jest wyjątkowy.
Zagroda to idealne miejsce odpoczynku dla wszystkich poszukujących wypoczynku po górskich spacerach.

Uwaga! Turyści z pieskami są mile widziani.
Informacje:

Zasięg działalności: Lokalny
Dni pracy i Godziny otwarcia: Piątek 13:00-19:00
Sobota 13:00-19:00
Niedziela 13:00-20:00

W inne dni obowiązują wcześniejsze rezerwacje.


Typ firmy: Obiekty / Usługi

Wskazówki dojazdu: Od Wrocławia 35 km
Od Świdnicy 25 km
Od Dzierżoniowa 25 km
  

SZUKAJ W BAZIE FIRM