Baza Firm Turystycznych


AJ Group Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Modła Kolonia 3F
Kod Pocztowy: 62-571
Miasto: Stare Miasto
Województwo: Wielkopolskie
Dane kontaktowe:

Tel.: +48 63 2427084
Fax: +48 63 2427103
Email: handlowy@ajgroup.pl
Strona www: ajgroup-pros.pl

Opis Firmy: AJ Group to lider w produkcji profesjonalnej odzieży wodoochronnej. Nasza firma od wielu lat zajmuje się projektowaniem i produkcją ubrań wodoochronnych oraz woderów i spodniobutów. Z troski o wygodę i komfort użytkownika, współtworzy również najlepsze materiały z których one powstają. W procesie produkcji używamy tylko sprawdzonych i najlepszych materiałów takich jak Plavitex , AquaPros, Seal Skin czy Opalo.

Opis działalności / Oferta: AJ Group to lider w produkcji profesjonalnej odzieży wodoochronnej. Nasza firma od wielu lat zajmuje się projektowaniem i produkcją ubrań wodoochronnych oraz woderów i spodniobutów. Z troski o wygodę i komfort użytkownika, współtworzy również najlepsze materiały z których one powstają. W procesie produkcji używamy tylko sprawdzonych i najlepszych materiałów takich jak Plavitex , AquaPros, Seal Skin czy Opalo.

Produkowana przez nas specjalistyczna odzież wodoodporna i nieprzemakalna spełnia aktualnie obowiązujące normy (np.: antystatyki, widzialności, trudnopalności oraz wiele innych). Poszczególne produkty posiadają certyfikaty uprawniające do oznakowania ich znakiem "CE".

Produkcja odbywa się w Polsce, w naszych zakładach w Koninie i Turku. Produkty pod markami PROS, AquaPros czy PROS EXTREME sprzedajemy do prawie wszystkich krajów Europy. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów jest fakt, że nasze wodery FLUO są używane przez jednostki straży pożarnej na tak wymagającym rynku jak Japonia.
Informacje:

Zasięg działalności: Międzynarodowy
Dni pracy i Godziny otwarcia: poniedziałek 08:00–16:00
wtorek 08:00–16:00
środa 08:00–16:00
czwartek 08:00–16:00
piątek 08:00–16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte


Typ firmy: Handel, Produkcja

Wskazówki dojazdu: Zakład produkcyjny leży blisko węzła komunikacyjnego przy autostradzie A2 przy zjeździe z autostrady w kierunku Konina bądź Kalisza.
  

SZUKAJ W BAZIE FIRM