Baza Firm Turystycznych


Restauracja Maiko Sushi

Dane adresowe:

Ulica i Nr: ul. Zakładowa 20
Kod Pocztowy: 50-231
Miasto: Wrocław
Województwo: Dolnośląskie
Dane kontaktowe:

Tel.: 722770770
Email: maikosushi.restauracja@gmail.com
Strona www: maikosushi.pl

Opis Firmy: By skosztować oryginalnych japońskich potraw nie musimy jechać aż do Japonii. Wystarczy odwiedzić wrocławską restaurację Maiko Sushi. Podstawę menu restauracji stanowią różne rodzaje sushi, tradycyjnej japońskiej potrawy z marynowanego ryżu łączonego z marynowanymi rybam, surowymi czy też gotowanymi skorupiakami lub warzywami.

Zamówić tu można i proste do przyrządzenia nigiri, jak i zdecydowanie trudniejsze do przygotowania dania, jak uramaki, gankuny czy oyakomaki. Również sushimi, będące daniem sushi bez ryżu. Poza sushi Maiko Sushi serwuje również tradycyjne japońskie zupy i sałatki, pierożki i krewetki. Nie brak tu także charakterystycznych dla japońskiej kuchni deserów.

Maiko Sushi to nie jedynie stacjonarna restauracja, w której można w miłej atmosferze delektować się specjałami kuchni japońskiej. To także możliwość zamówienia sushi online, poprzez stronę internetową restauracji. Restauracja przyjmuje zamówienia w godzinach od 12:00 do 21:30, czas ich realizacji mieści się zazwyczaj w granicach od 15 do 75 minut. Dostawa jest płatna jedynie w przypadku, gdy zamówione potrawy muszą być dostarczone na odległość powyżej 10 km.
Informacje:

Zasięg działalności: Lokalny
Dni pracy i Godziny otwarcia: Poniedziałek - Niedziela 12:00 do 21:30


Typ firmy: Usługi
  

SZUKAJ W BAZIE FIRM