Baza Firm Turystycznych


Fun Time - Spływy Dunajcem w Pieninach

Dane adresowe:

Ulica i Nr: ul. Pod brzegami 15
Kod Pocztowy: 34-443
Miasto: Sromowce Niżne
Województwo: Małopolskie
Dane kontaktowe:

Tel.: +48 608 80 60 30
Strona www: www.fun-time.pl/

Opis Firmy: Fun Time to profesjonalne biuro organizujące niezapomniane i pełne wrażeń spływy przełomem Dunajca dla klientów indywidualnych, szkół, firm oraz innych grup zorganizowanych. Wycieczka odbywa się po ciekawych trasach wokół których rozpościera się piękny górski krajobraz. Trasa spływu rozpoczyna się od Sromowców lub Pienin w zależności od indywidualnych oczekiwań uczestników. Spływy pontonowe odbywają się pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, którzy zapewniają mnóstwo dobrej zabawy, a dla żądnych emocji ogromną dawkę adrenaliny po nurtach rzeki Dunajca.

Wysokiej jakości sprzęt, odpowiednie przygotowanie oraz wieloletnie doświadczenie gwarantuje 100% bezpieczną zabawę, do której każdy będzie wracał wspomnieniami. W Fun Time pracuje fotograf, który na specjalne życzenie uchwyci spływy Dunajcem lub inne imprezy w sposób ciekawy i całkowicie odzwierciedlający emocje.

Ekipa Fun Time przed rozpoczęciem przygody dokładnie bada stan techniczny sprzętu oraz jego kompletność. To znakomita forma rozrywki dla całych rodzin oraz indywidualnie. Z atrakcji można skorzystać będąc na Podhalu, w Zakopanem, Pieninach, Sromowcach lub innych okolicznych miejscowościach.

Opis działalności / Oferta: Fun Time zapewnia profesjonalną organizację i obsługę podczas spływów przełomem Dunajca. Specjalizuje się w przygotowywaniu m.in.:

- wycieczek dla szkół i uczniów,
- wycieczek dla firm,
- wycieczek dla rodzin oraz innych grup zorganizowanych,
- wieczorów kawalerskich,
- spływów kajakami i raftingu.

Chcesz sprawić bliskiej osobie prezent? W Fun Time możesz zamówić voucher na spływy Dunajcem w Pieninach i zarezerwować termin wycieczki.

Więcej szczegółów dotyczących oferty znajduje się na stronie internetowej!
Informacje:

Zasięg działalności: Lokalny
Dni pracy i Godziny otwarcia: 7 dni w tygodniu


Typ firmy: Usługi

Wskazówki dojazdu: Po minięciu tablicy Sromowce Niżne po 100 metrach pierwsza ulica w prawo.
  

SZUKAJ W BAZIE FIRM