Baza Firm Turystycznych


Spływ Kajakowy Krutynia

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Ukta 36
Kod Pocztowy: 12-210
Miasto: Ukta
Województwo: Warmińsko-mazurskie
Dane kontaktowe:

Tel.: 697215277
Email: biuro@ukta.pl
Strona www: ukta.pl

Opis Firmy:

Wypożyczalnia NEMO znajduje się na trasie Ruciane-Nida - Mrągowo
Na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 610 i 609
Siedzibę wypożyczalni znajdą Państwo w pobliżu mostu w Ukcie - po prawej stronie mostu.

Nieopodal znajduje się także Kadzidłowo - Park Dzikich Zwierząt (z odnośnikiem do strony?)
Spływy kajakowe Krutynią

Gorąco zapraszamy do poznania najbardziej niezwykłych oraz pełnych dzikiej natury krajobrazów rzeki Krutyni. Spokojny nurt rzeki oraz optymalna głębokość zachęca corocznie wielu odwiedzających do przeżycia niesamowitej kajakowej wyprawy w towarzystwie bujnej roślinności i łagodzącej obyczaje wody.

Usługi oraz lokalizacja wypożyczalni NEMO pozwala na komfortowy transport klienta do punktu startowego spływu oraz do bazy. Podczas spływu gwarantujemy wygodny sprzęt pływający wraz
z wyposażeniem.

Jeśli planują państwo dłuższy wypoczynek w okolicy rzeki Krutyni polecamy skorzystanie z oferty agroturystycznej pokojów gościnnych w położonym nieopodal Rucianem-Nidzie. Dzięki tej wygodnej możliwości w pełni wykorzystają Państwo czas spędzony w Krainie Tysiąca Jezior.

Poniżej prezentujemy przykładowe trasy spływów kajakowych organizowanych przez Wypożyczalnie kajaków NEMO w Ukcie:


Opis działalności / Oferta:

Spływy kajakowe rzeką Krutynią są znane turystom z całej polski i nie tylko. Odwiedzają nas wszyscy chcący nacieszyć się nieskazitelnie czystym mazurskim krajobrazem, bujną roślinnością i dziewiczą naturą.
Ukta oraz rzeka Krutynia - tereny Mazurskiego Parku Krajobrazowego to idealne miejsce odpoczynku w gronie przyjaciół, rodziny a także miejsce inspiracji i regeneracji sił życiowych.
Dzięki doświadczeniu w organizacji spływów kajakowych w Ukcie i okolicach możemy doradzić Państwu tak, aby czas zaplanowany na Mazurach był spędzony korzystnie.

Krutynia - rzeka o wielu spływach i odnóżach rozlewająca się wśród lasów Puszczy Piskiej uznawana za najpiękniejszy szlak kajakowy w Polsce. Bardzo często doceniana także przez zagranicznych turystów jest trasą dla kajaków aktywną każdego roku od kwietnia aż po listopad.

Wypożyczalnia Kajaków Nemo od wielu lat kompleksowo organizująca spływy Krutynią (usługi: doradztwa, wynajmu i transportu) znajduje się w miejscowości Ukta, w gminie Ruciane-Nida. Sama miejscowość jest położona po środku rzeki, pomiędzy Mrągowem a Rucianem-Nidą, na trasie drogi wojewódzkiej 610. Przyjazna lokalizacja umożliwia odwiedzającym oraz korzystającym z Wypożyczalni Nemo pożytecznie wykorzystać cenny czas wakacji czy urlopu.

Dobre usytuowanie Wypożyczalni Kajaków Nemo pozwala na szybki transport klientów w górę rzeki tak, aby mogli cieszyć się jej urokami spływając bez większego wysiłku z nurtem wody. W zależności od Państwa preferencji oraz wymagań proponujemy kilka tras. Każda z tras zawiera inne atrakcje przyrodnicze oraz w indywidualny sposób pokazuje uroki Mazurskiego Parku Narodowego.

Doświadczenie i obycie mówi nam, że bezpieczeństwo w trakcie spływu kajakowego jest najważniejsze, dlatego zapewniamy sprzęt asekuracyjny, na bieżąco serwisujemy sprzęt wodny, gwarantujemy wygodne siedziska w kajaku (z dodatkową gąbką neoprenową) oraz dopasowujemy trasę do możliwości i predyspozycji klienta.

Decydując się na spływ kajakowy rzeką Krutynią z Wypożyczalnią Kajaków Nemo mogą mieć Państwo pewność, że ta wyprawa na długo pozostawi wiele pozytywnych wspomnień i pozwoli odetchnąć Zielonymi Płucami Polski.

Informacje:

Dni pracy i Godziny otwarcia:

OD Poniedziałku do Niedzieli od 08-18Typ firmy: Obiekty / Usługi
  

SZUKAJ W BAZIE FIRM

OSTATNIO DODANE - BAZA FIRM