Baza Firm Turystycznych


Talent-kajaki - przystań Amazonka i Tropicana, bracia Kurek

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Lubliniecka
Kod Pocztowy: 47-120
Miasto: Zawadzkie
Województwo: Opolskie
Dane kontaktowe:

Tel.: 506 176 639
Email: biuro(at)talent-kajaki.pl
Strona www: www.talent-kajaki.pl

Opis Firmy: Oferujemy Państwu wypożyczenie kajaków na rzece Mała Panew na całej jej długości. Kajaki to doskonały relaks i odpoczynek dla osób preferujących aktywne formy spędzania wolnego czasu . Lekki wysiłek przy wiosłowaniu i pokonane kilometry są źródłem frajdy dla wprawionych kajakowiczów jak i dla tych którzy trzymają wiosło po raz pierwszy w życiu – co stanowi 85% uczestników ;-)

Średni poziom wody w Małej Panwii to 50 cm ( po kolana ), jest płytko a zatem bezpiecznie, to idealna rzeka dla rodzin z dziećmi, wycieczek szkolnych oraz dla organizowania różnego rodzaju imprez : urodziny, kawalerskie, imprezy firmowe i integracyjne – nasze przystanie Tropicana w Zawadzkiem oraz Przystań Amazonka w Kolonowskim są kompleksowo wyposażone w Grill Bar z pełnym zapleczem gastronomicznym, miejscem na ogniska, prysznic, WC, boisko do siatkówki plażowej i do piłki nożnej, mini plac zabaw oraz pole namiotowe.

Opis działalności / Oferta: Oferujemy Państwu spływ kajakowy na rzece Mała Panew, spływy odbywają się na różnych odcinkach w zależności od doświadczenia i długosci trasy. Pod pierwszą mapką znajdziecie Państwo informacje o trasach „ jednodniowych” a pod mapką u dołu strony informacje o spływach kilkudniowych.

Pływamy codziennie: 7 dni w tygodniu od 1 Maja do 30 Października.
Informacje:


Typ firmy: Usługi
  

SZUKAJ W BAZIE FIRM

OSTATNIO DODANE - BAZA FIRM