Europa

Wybierasz się w tym roku na wakacje na Teneryfę? Skorzystaj z niesamowitej okazji aby zwiedzić atrakcje turystyczne Teneryfy z polskim lokalnym biurem podróży na Wyspach Kanaryjskich. Ceny wycieczek fakultatywnych na Teneryfie z lokalnym biurem podróży są o 40% niższe niż u rezydentów polskich biur podróży.

Wycieczki fakultatywne Teneryfa zarezerwujesz w polskim biurze podróży SocialTravel.pl Z jakich wycieczki fakultatywnych warto skorzystać będąc na Teneryfie? Szukasz wycieczki fakultatywnej z Costa Adeje, Los Cristianos czy innych miejscowości turystycznych Teneryfy? Nie wiesz co warto zwiedzić będąc na Teneryfie?  Na SocialTravel.pl znajdziesz wycieczki z polskimi przewodnikami.

 

Wycieczka fakultatywna Teide

Wulkan Teide to najpopularniejsza atrakcja turystyczna Teneryfa, odwiedzana corocznie przez około 3 mln. turystów. To drugi najpopularniejszy park narodowy na świecie. Piękne widoki ze szczytu wulkanu umożliwia wjazd na wulkan kolejką Teleferico.

 

Atrakcje Teneryfy: Loro i Siam Park

Siam Park to jeden z największych aquaparków na świecie i jeden z najpopulaniejeszych w Europie. Zjeżdżalnie i sztuczne fale zapewniają atrakcje na cały dzień. Siam Park jest położony w miejscowości Costa Adeje położonej na południu wyspy.

Loro Park to najpopularniejszy park rozrywki w Europie. Najciekawsze atrakcje parku to: pokaz delfinów, pokaz ork, pokaz lwów morskich, pokaz papug. Loro Park położony jest na północy wyspy w miejscowości Puerto de la Cruz.

 

Wycieczki fakultatywne Masca

Wąwóz Masca to jedna z najpopularniejszych atrakcji Teneryfy. Piękne widoki, Klimatyczna miejscowość położona w wąwozie. Kręte drogi nad zapierającymi dech w piersiach przepaściami, to wszystko zobaczysz na wycieczce. W drodze na Mascę warto zobaczyć klify Los Gigantes.

Teneryfa to jedna z najatrakcyjniejszych wysp wśród polskich turystów. Słońce cały rok, łagodny klimat latem i ciepłe zimy, wulkan, niezwykła fauna i flora…. Dla fanów kąpieli słonecznych polecamy południe wyspy gdyż północ wyspy jest zwykle zachmurzona.  Wycieczki fakultatywne pozwalają odkryć najpiękniejsze atrakcje turystyczne Teneryfy. Warto zobaczyć dolinę La Oratovy, Garchico, La Lagunę, Santa Cruz, Anagę i Tagananę, każdy polski turysta znajdzie na Teneryfie coś dla siebie. Polecamy też wybrać się na sąsiednią wyspę La Gomerę, rejsy odbywają się codziennie.

Address : Radius :