Europa

Lubisz aktywnie spędzać czas, jeżdżąc na nartach lub snowboardzie albo uprawiając windsurfing? Kochasz poznawać nowych ludzi, poszerzać horyzonty i bawić się w pięknych okolicznościach przyrody? Mamy coś dla ciebie! Poznaj Taksidi – biuro turystyczne stworzone przez młodych, dla młodych.

Najlepsze miejscówki na studenckie wyjazdy

Taksidi to specjaliści od studenckich wyjazdów na narty w Alpy lub na windsurfing w Chorwacji. W 2010 roku postanowili założyć biuro turystyczne inne niż wszystkie i kilkanaście tysięcy osób, które już z nimi pojechało bardzo to docenia. Team młodych, zaangażowanych entuzjastów aktywnego wypoczynku organizuje wyjazdy na narty w Austrii, Szwajcarii, Francji lub we Włoszech – zawsze w pozytywnej atmosferze. Ludzie z Taksidi maksymalnie postarali się o dobrą organizację. Przede wszystkim, sami lubią śmigać po stokach, więc wybierają najlepsze miejscówki na wyjazdy studenckie – takie, które usatysfakcjonują zarówno mniej, jak i bardziej zaawansowanych narciarzy. Różnorodne trasy i zabójczo piękne widoki sprawią, że nie będziesz musiał nudzić się, zjeżdżając kolejny raz z tej samej górki.

 

Wyjazdy studenckie ze znajomymi - udogodnienia

Wyjazdy na narty to dla wielu osób sposób na życie. Jeśli masz kilkuosobową ekipę żądną przygód możesz liczyć na atrakcyjną zniżkę na wyjazd z Taksidi. Choć może warto byłoby zacząć od tego, że wakacje z nimi w ogóle nie są zbyt drogie, ponieważ firma dba o studencką, nie zawsze pełną, kieszeń. Warto zaprzyjaźnić się bardziej z Taksidi, bo ich wyjazdy naprawdę są przemyślane. Jeśli nie uśmiecha ci się spędzanie kilkunastu godzin w autokarze i wolisz dotrzeć na miejsce samolotem, a masz swój własny sprzęt narciarski, który chciałbyś zabrać ze sobą – firma przywiezie ci go autokarem całkowicie za darmo. Również zakwaterowanie jest dogodne, domki czy pokoje są klimatyzowane i możesz dostosować ich wielkość do swojej ekipy.

 

Wyjazdy studenckie – atrakcje i goście specjalni

Jeżdżąc z Taksidi, nikt się nie nudzi. Wyjazdom na narty czy windsurfing towarzyszą instruktorzy, którzy pomogą adeptom stawiać pierwsze kroki ze sprzętem, a zaawansowanym uczestnikom pokażą nowe ruchy i zdradzą, jak wykonywać efektowne tricki. Ci, którzy chcą maksymalnie dużo jeździć, będą mieli taką możliwość, a ci, którzy pragną również odpocząć i wybawić się przy dobrej muzyce, organizator zapewnia wieczorne imprezy, koncerty, wieczory pokerowe, liczne warsztaty czy wycieczki fakultatywne. Wybierz swój ulubiony kierunek i sprawdź, co cię czeka na studenckim wyjeździe z Taksidi!