Europa

Majówka? Tuż tuż! Wizja zakrapianego grilla z dawno niewidzianymi wujkami i ciotkami absolutnie Was nie kręci? Szanujemy to i przedstawiamy solidną alternatywę dla tradycyjnego świętowania długiego, majowego weekendu. Co powiecie, by rzucić wszystko i wyjechać… nie, nie w Bieszczady! W zbliżający się weekend majowy zabieramy Was zagranicę!

 

Student Travel, czyli studenckie biuro podróży

Student Travel oferuje wycieczki dla studentów na weekend majowy (i nie tylko, oczywiście!). Nie musicie się jednak niepokoić o jakość podróży oraz noclegu! Wszystko będzie profesjonalnie zorganizowane, a nad przebiegiem wycieczki przez cały czas jej trwania będzie czuwać doświadczona kadra ST. Bez względu na to, czy wybierzecie wyjazd do naszych zagranicznych sąsiadów, czy zdecydujecie się na wojaże po Europie, podczas których przejedziemy nawet kilka tysięcy kilometrów - do Waszej dyspozycji będzie nowoczesny i komfortowy autokar. Gdzie będziecie spać? W hotelach i hostelach, ale wyłącznie tych, które gwarantują wysoki standard i wygodę. Majówka dla studenta jeszcze nigdy nie była tak dobrze zorganizowana! Ponadto dokładamy wszelkich starań, by wyjazdy studenckie były… w sam raz na studencką kieszeń.

Teraz pewnie zastanawiacie się, co w tym studenckiego, skoro wszystko brzmi… po prostu dobrze? Studenckie będzie towarzystwo! Nasza oferta wyjazdów autokarowych skierowana jest do osób pełnoletnich, poniżej 30. roku życia. Możecie więc liczyć na doskonałą zabawę już podczas jazdy. Zero znudzonych podróżą dzieci i narzekających na cierpnące nogi i głośne rozmowy osób starszych. Skoro macie już jasność czym i z kim – sprawdźcie gdzie możecie spędzić majówkę.

Eurotrip, o którym nawet nie śniło się filozofom!

Tydzień to wystarczająco dużo czasu, by móc odwiedzić aż pięć pięknych miast Europy i przepłynąć się luksusowym promem. Highlights of Europe to właśnie taka propozycja! Ruszamy 28 kwietnia i wracamy 5 maja. W ciągu tych siedmiu dni zwiedzicie: Wenecję i Rzym, Barcelonę i Paryż oraz Amsterdam. Trasę między stolicą Włoch a Barceloną pokonacie na pokładzie eleganckiego promu – rejs z noclegiem po Morzu Śródziemnym z pewnością zrobi na Was wrażenie! Pozostałe noclegi (z pysznym śniadaniem) będą zorganizowane w Rzymie, Barcelonie i Paryżu. Trudno o lepszy sposób na maksymalnie efektywne, intensywne i absolutnie atrakcyjne spędzenie majówki! Wchodzicie w to?

Majówka nad Adriatykiem? Tak!

Chorwacja to jeden z najpopularniejszych turystycznych kierunków ostatnich lat. Na przełomie kwietnia i maja w Chorwacji jest już ciepło, ale jeszcze nie ma tłumów, dlatego to idealny czas na zwiedzanie, imprezowanie i plażowanie w tym rejonie Europy. Makarska + Jeziora Plitwickie to to, co w Chorwacji najpiękniejsze! Tętniące życiem (również w nocy!) miasto, plaże u podnóża majestatycznych gór, czysta woda, oszałamiające krajobrazy i zachwycająca przyroda… Podczas 7 dni z aż sześcioma noclegami w Chorwacji – zdążycie wszystko zobaczyć i wszystkiego spróbować.

W planie masz imprezowanie? Ciao Italia!

Majówka jest od imprezowania, a nie tylko zwiedzania? Spoko! To da się załatwić! Ciao Italia to imprezowanie i zwiedzanie Włoch. Podczas tego wyjazdu najwięcej czasu spędzicie w Rimini, w których nawet najwytrwalszych imprezowiczów zaskoczy ilość klubów otwartych do białego rana. W ciągu dnia będzie czas na pizzę i plażing, czyli wszystko co potrzebne, by zregenerować siły przed kolejnym wieczorem i nocą. Podczas wyjazdu zobaczycie również Rzym i San Marino oraz malowniczą Wenecję. To będzie prawdopodobnie najbardziej intensywne 8 dni w Waszym życiu! Jesteście gotowi podjąć to imprezowe wyzwanie?

W weekend majowy zakochajcie się w Paryżu!

Propozycja wjazdu do Paryża to oferta dla tych, którzy chcą poczuć niezwykłą atmosferę Francji i mieć czas na dokładne zwiedzenie jej stolicy. W planie jest m.in. rejs po Sekwanie i (oczywiście!) zobaczenie Wieży Eiffla (tak, będzie można zrobić sobie jedno z tych zdjęć, na których ta mierząca 300 metrów budowla mieści się między palcami), ale również wielu innych, mniej lub bardziej oczywistych miejsc i zabytków Francji. W ramach tej wycieczki studenckiej zwiedzicie również stolicę Holandii, Amsterdam.

Dajcie się oczarować Czarnogórze!

Do ulubionych destynacji turystycznych w Czarnogórze należy bez wątpienia Budva i to właśnie tam chcemy Was zabrać. Kurort położony jest nad Adriatykiem i słynie z pięknych, szerokich plaż, niezwykle czystej wody oraz zachwycającej starówki. Pssst… imprezy w licznych klubach i tawernach trwają do świtu, co sprawia, że Budva uznawana jest za jedną z najbardziej imprezowych miejscowości na Bałkanach! Podczas całego wyjazdu aż 7 dni (6 noclegów) spędzicie w Czarnogórze, wybierzecie się również w rejs na wyspę Sveti Nicola (nazywaną czarnogórskimi Hawajami) oraz wyskoczycie na zwiedzanie chorwackiego Dubrovnika (grzechem byłoby go nie zobaczyć będąc tak blisko). Warto zaklepać wyjazd właśnie teraz – najlepsze opcje zakwaterowania są obecnie dostępne w mocno promocyjnych cenach!

 

Nowość! Coś na szybko!

Z planowaniem jesteście na bakier i zanim się zorientowaliście, z długiego weekendu zostało Wam ledwie 3-4 dni do zagospodarowania (bo grill z wujkiem, na którym nie może Was nie być, bo obowiązkowa wizyta u kuzyna ciotecznej babki, bo wybory na sołtysa…). Spokojnie! Wyjazd na 4 dni na wschód Europy z pewnością uratuje ten weekend! Student Travel właśnie uruchomiło zapisy na wycieczkę na Białoruś i Litwę. Tam Was jeszcze nie było! Podczas wyjazdu zwiedzicie Grodno (1 nocleg) i Wilno (2 noclegi), spróbujecie lokalnych przysmaków i rozsmakujecie się w niezwykłej atmosferze tych miast.

Student Travel, we współpracy z którym powstał ten artykuł, ostrzega: w momencie, w którym to czytasz i rozkminiasz, czy może jednak ten grill, albo Bieszczad – ktoś inny nie rozkminia tylko rezerwuje. Na majowe wyjazdy zostały ostatnie ostatnie wolne miejsca! Sprawdź naszą ofertę majówkowych wycieczek: https://student.travel.pl/wyjazdy-zwiedzanie-majowka2019.