Europa

Włochy

Zwiedzanie to nie tylko zabytki, architektura i relikty przeszłości, odwiedzane przez wszystkich turystów, z całego świata. To także kultura, która najlepiej smakuje, gdy zejdzie się z utartej ścieżki - by poznać życie lokalsów. Taste and travel to blog o Włoszech, który zabierze Cię w niezwykłą podróż, której nie znajdziesz w necie, wpisując zwykłą frazę "Włochy najpiękniejsze miejsca".

1. Prawdziwy włoski przewodnik

2. Szlakiem aromatów i smaku Italii

 

Prawdziwy włoski przewodnik

Nie masz dość wędrowania utartymi szlakami, w otoczeniu tłumów turystów? Tych samych knajp, które z czasem tracą swój urok, bo okazuje się, że to nie jest prawdziwe, włoskie jedzenie? Wiele biznesów dopasowuje się właśnie do tych zagranicznych odwiedzających, przez co tracą swój naturalny styl. Włoski przewodnik z bloga Tasteandtravel (https://tasteandtravel.pl/produkt/wlochy/) wskazuje ścieżki, które nieznane są większości turystom. Ten włoski przewodnik zawiera rady, dzięki którym doświadczymy włoskiego klimatu w zupełnie nowym, dotąd nie odkrytym przez nas stylu. Zabierając tę książkę w podróż, z pewnością nie pożałujemy wydanych pieniędzy - oszczędzając sobie czasu, spędzonego w kolejkach do knajp serwujących typowe, turystyczne przysmaki w znacznie zawyżonej cenie.

Szlakiem aromatów i smaku Italii

Włoski przewodnik od Tasteandtravel to nie tylko sposób na udaną wycieczkę nad morze śródziemne - to także sposób na zwiedzenie tego pięknego kraju w sposób, jaki dotąd był nam nieznany. Czy wiesz, że Włochy to kraj słynący z orzechów laskowych? To nie tylko pizza i pasta, ale też wiele ciekawych przysmaków - od świeżo palonej, porannej kawy, po przekąski jak gelato. To może być okazja, by spróbować oryginalnego cafe latte czy panna cotty, a nawet specjałów włoskich restauracji, używających lokalnych składników.

Warto zejść z utartej ścieżki, by poznać zupełnie nowe, nieznane dotąd życie Włoch. Mając w dłoni ten przewodnik po Włoszech, możemy odkrywać ten kraj na nowo - zdobywając wyjątkowe wspomnienia, doświadczenia i pamiątki, których pozazdroszczą nam wszyscy znajomi. Planując podróż, warto także zajrzeć na blog o Włoszech i sprawdzić, jakie są najciekawsze atrakcje, biorąc pod uwagę nasze zainteresowania - nie każdy musi fascynować się historią czy malarstwem, dlatego warto znaleźć coś, co sprawi, że będziemy miło spędzać czas w tym pięknym kraju. Takich informacji, możemy zasięgnąć na stronie Tasteandtravel - wyruszając na południe, przygotujmy się na wspaniałe wakacje z przewodnikiem!