Europa

Prowincja w Toskanii

Chciałbyś odpocząć od miasta, tłoku? Potrzebujesz spokoju, piękna krajobrazów? Więc zapraszamy na podróż do do Toskanii!
Zarezerwuj lot do Florencji lub Pizy i wynajmij samochód.
Toskania jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych miejsc w Europie.

Z dala od miast - Toskania samochodem

Toskania to miejsce szczególne, było inspiracją dla wielu wielkich malarzy renesansu i pozostaje nią po dzień dzisiejszy. Jest to również jeden z najbardziej popularnych miejsc turystycznych, ludzie z całego świata tu przyjeżdżają, a nawet Włosi spędzają wakacje w Toskanii.

Podróże samochodem - Toskania

Okolica, to idealne miejsce na wakacje dla podróżujących samochodem. Każdy metr to prawdziwa przyjemność. Ciesz się wspaniałymi krajobrazami: zielone pagórki, pokryte cyprysami, polami słoneczników i mila po mili pełna winnic. Tutaj spotkamy także wiele malowniczych średniowiecznych miasteczek.

Mapa Toskanii - Samochodem

Nigdzie indziej w Włoszech nie można znaleźć takiego wspaniałego klimatu, ludzie są niezwykle mili, serwuje się niesamowite potrawy i pyszne wino. Możemy również skorzystać z degustacji win, to niezapomniane przeżycie w niezwykłym otoczeniu.Nic dziwnego, że UNESCO kilka miejsc Toskanii podjęło ochronie: np. zabytkowe centrum Florencji, Siena, Piza, a także Piazza Dei Miracol oraz piękny San Gimignano.

Cisza i spokój - Podróże Toskania

 

Malownicze drogi wiodące przez Toskanię

Jednak Toskania, a w szczególności podróż przez tą piękną krainę samochodem, to przede wszystkim prowincja, niekończące się winnice, pagórki, malownicze krajobrazy i najważniejsze - spokój i cisza.

Piękne krajobrazy - Toskania

RoadTrip Toskania

Address : Radius :