Nad Jeziorem - Polska

Ośrodek Gawra na Mazurach

Jesteś zmęczony pracą, natłokiem obowiązków i codziennych zajęć? Marzysz o odpoczynku na łonie natury, z dala od zgiełku miasta, kontakcie z przyrodą i możliwości zadbania o swoje ciało oraz umysł? Znamy miejsce, które spełnia wszystkie te wymagania.

 

Mazury – zielone serce Polski

Kraina 1000 Jezior to rejon, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Piękne krajobrazy, bujna przyroda, historyczne zabytki na wyciągnięcie ręki, urzekająca lokalna architektura, różnorodność fauny i flory to tylko niektóre zalety tego miejsca. Nie bez powodu dziedzictwo kulturowe Mazur znalazło się na liście UNESCO. To raj nie tylko dla żeglarzy i miłośników innych sportów wodnych, ale również wszystkich osób kochających aktywny wypoczynek na łonie natury. Liczne szlaki piesze oraz rowerowe pozwolą w pełni wykorzystać urlop, a bliskość świetnie zagospodarowanych plaż pozwoli na leniwy relaks i odcięcie się od codziennych spraw. Odwiedzając Mazury mamy też możliwość poznać miejsca z ciekawą przeszłością oraz zagłębić się w historię regionu, która na stałe zapisała się w historii polski i sięga czasów średniowiecza i bitwy pod Grunwaldem.

Miejsce, w którym można odpocząć

Na Mazurach można znaleźć wiele urokliwych miejsc, oferujących turystom wypoczynek. Jednym z nich jest Ośrodek Gwara, znajdujący się w malowniczej miejscowości Wikno nad brzegiem Jeziora Omulew. Jest to spokojna i cicha wieś, z której szybko można dojechać do popularnych, tętniących życiem ośrodków wypoczynkowych Mazur . Do dyspozycji gości pozostają tu nowoczesne apartamenty oraz przytulne, umiejscowione w lasku domki, które przypadną do gustu wszystkim ceniącym prywatność i niezależność. Duży zielony teren wokół ośrodka oraz dostęp do piaszczystej plaży i jeziora to dodatkowe atuty. Goście mogą również skorzystać z restauracji, która serwuje smaczne i różnorodne posiłki.

Wellnes&Spa w Ośrodku Gwara

Doskonałym uzupełnieniem aktywnego wypoczynku jest możliwość zadbania o swoje ciało, wyciszenia się i pozbycia stresu oraz nagromadzonych w czasie codziennej pracy na wysokich obrotach negatywnych emocji. Możliwość taką daje Ośrodek Gwara. W nowoczesnej strefie odnowy biologicznej skorzystać można z saun, słonecznej łączki, siłowni oraz sali fitness. Dodatkowo warto oddać się w ręce wykwalifikowanych masażystów, którzy dobiorą zabieg idealny do potrzeb klienta, pozwolą mu na relaks i odprężenie. A gdy poczujemy, że odzyskaliśmy siły witalne, przyjdzie czas na skorzystanie z innych atrakcji.

Dzieci nie będą się nudzić

Jeśli planujemy urlop z najmłodszymi, możemy mieć pewność, że w Gwarze nie będą się nudziły. Czeka tu na nich dobrze wyposażony plac zabaw, piaszczysta plaża oraz możliwość licznych wycieczek pieszych, rowerowych, a nawet konnych. W apartamentach i domkach na rodziców czekają liczne udogodnienia, a serwowane w restauracji posiłki zostały skomponowane tak, by smakowały również maluchom.

Ośrodek Gwara Welness&Spa to miejsce idealne dla całej rodziny. Warto bliżej je poznać i zarezerwować termin na wymarzony urlop.