Polskie Miasta

Lato jest już daleko za nami.  Właśnie przyszedł czas na polską "złotą jesień", która poprzedza mroźną zimę. Październik czy listopad to ostatni dzwonek na krótki, chociażby weekendowy urlop. W związku z tym, że zwykle ze względu na pracę, na wypoczynek możemy zwykle przeznaczyć tylko dwa dni podczas weekendu, podróże zagraniczne odpadają. Warto więc rozejrzeć się za atrakcyjnym miejscem na terenie Polski. Wielu wybierze miejsca odosobnione, gdzie brak hałasu i miejskiego szumu. Ci, którzy jednak cenią sobie aktywne spędzanie czasu i rozrywkę postąpią inaczej. Przykładem  miejsca, które obfituje w wszelkiego rodzaju atrakcje z pewnością jest stolica naszego kraju, Warszawa.

 

Korzystne zakwaterowanie

Niestety wielu z nas rezygnuje z podróży do Warszawy z powodu przekonania o wysokich cenach noclegu. Oczywiście drogich obiektów hotelowych nie brakuje, ale z drugiej strony zwróćmy uwagę na to, że w stolicy jest też wiele miejsc, które przy atrakcyjnych warunkach zakwaterowania proponują bardzo korzystne dla Klientów ceny. Wystarczy dobrze się rozejrzeć i na pewno znajdziemy hotel, który również pod względem kosztów będzie nam odpowiadał.

Niskie ceny noclegu

Jednym z hoteli oferujących przystępne ceny i komfortowy wypoczynek jest Start Hotel Atos zlokalizowany na Mokotowie. Tak atrakcyjne położenie sprawia, że bez problemu w kilka minut dotrzemy z hotelu na Dworzec Centralny czy Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina, a także do największych atrakcji turystycznych Warszawy, takich jak Łazienki Królewskie czy Stare Miasto.

W hotelu Start Hotel Atos do dyspozycji klientów jest aż 231 przestronnych pokoi w typie standard lub komfort. W każdym z nich znajduje się oddzielna łazienka. Na terenie hotelu można korzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Dodajmy też, że w obiekcie wyznaczona jest specjalna strefa dla osób palących i niepalących, a niektóre pokoje są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W hotelu znajduje się też restauracja serwująca nie tylko smaczne i syte obiady, ale też energetyczne śniadania i wyborne kolacje. Więcej o hotelu można dowiedzieć się wchodząc na stronę internetową www.hotelatos.pl.

Informacji o zabytkach Warszawy i imprezach kulturalnych organizowanych na terenie stolicy zasięgnąć można z hotelowego bloga, dostępnego pod adresem www.hotelatos.pl/blog.