Polskie Miasta

źródło: hotelaramis.pl

Wraz z koniecznością dłuższego pozostania w Warszawie, warto zapoznać się z lokalną bazą hotelową. Stolica obfituje w wiele obiektów tego rodzaju, jednak oprócz ceny wynajmu, która wydaje się być dla wielu osób rzeczą pierwszorzędną i zarazem podstawowym wyznacznikiem dokonywania konkretnego wyboru, liczy się również jakość świadczonych usług oraz położenie.Urok Warszawy

Warszawa to niezwykle urokliwe miasto, co potwierdzają zarówno jej mieszkańcy, jak i osoby, które miały możliwość jej odwiedzenia. Jednak, aby w pełni odkryć drzemiący w niej potencjał, warto zarezerwować sobie kilka dni wolnego. Tylko wtedy będziemy mieli okazję swobodnego rozkoszowania się wszystkimi zabytkami, których notabene jest tu bez liku, a także innymi atrakcjami, zarówno kulturalnymi, edukacyjnymi czy rozrywkowymi. Nie ulega wątpliwości, że Warszawa to uniwersalne miasto, zachwycające mnogością licznych atrakcji turystycznych. Z tego powodu jest w stanie spełnić oczekiwania turystów w każdym wieku, bez względu na płeć, zainteresowania czy zajmowane stanowisko.

Hotel godny uwagi

Szukasz obiektu o dogodnej lokalizacji, dzięki któremu bez problemów dotrzesz w każdy zakątek stolicy – zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską? Zależy ci na hotelu, który znajduje się blisko najciekawszych atrakcji turystycznych, ale jednak masz na uwadze zasobność swojego portfela i nie chcesz przepłacać? Wówczas najlepszą ofertą będzie Start Hotel Aramis, który idealnie spełnia wszystkie te kryteria. 

Lokalizacja

Start Hotel Aramis położony jest na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Magnalia 3. Jego cechą charakterystyczną jest dogodne położenie, blisko najciekawszych atrakcji, jakie serwuje miasto. Dzięki temu do minimum skrócimy czas potrzebny na dotarcie do poszczególnych zabytków – bez względu na to, czy przybyliśmy do stolicy własnym autem, czy skorzystaliśmy z publicznych środków transportu. Warto zauważyć, że doskonała lokalizacja skraca nie tylko czas, ale również pozwala zaoszczędzić pieniądze. Dlatego Start Hotel Aramis jako hotel oferujący komfortowe miejsce noclegu w pobliżu najciekawszych obiektów turystycznych jest najlepszą decyzją z możliwych, jakie może podjąć każdy turysta. Rezerwacji noclegów można dokonać na stronie internetowej www.hotelaramis.pl. W hotelowych pokojach można korzystać z darmowego dostępu do internetu, co jest dodatkowym udogodnieniem.

Co ciekawego znajdziemy w okolicach hotelu?

Z hotelu bez problemów dotrzemy do wielu atrakcji turystycznych, które powinien odwiedzić każdy przybywający tu turysta. Listę obiektów otwierają Łazienki Królewskie, do których dotrzemy w niecałe 10 minut. Następnym, wartym odwiedzenia miejscem jest Zamek Królewski, do którego dzieli nas dystans około 15 minut. Miłośników sportowych wrażeń z pewnością zainteresuje bliskość Stadionu Narodowego, który znajduje się w odległości około 10 minut od hotelu.

To tylko niektóre atrakcje, które warto odwiedzić będąc w stolicy. Inną, równie ciekawą alternatywą jest Pałac Belwederski, Ujazdów czy Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej.

Warto zauważyć, że w listopadzie obowiązuje akcja darmowego zwiedzania Rezydencji Królewskich tj. Zamku Królewskiego, Łazienek i Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, a położenie Start Hotel Aramis na Trakcie Królewskim znacznie ułatwi i skróci czas dotarcia na miejsce.

Nie ulega wątpliwości, że pobyt w Warszawie dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń, które na stałe wpiszą się do naszej pamięci. Oprócz licznych obiektów turystycznych, stolica zapewnia komfortowe warunki do długiego spacerowania, dzięki czemu okiem piechura można poznawać inne jej walory. Zaś dla miłośników rozrywkowego szaleństwa przygotowano bogatą ofertę koncertową. Wszystko po to, aby czas spędzony w stolicy można było uznać za wykorzystany w przyjemny sposób. Jeżeli jesteś ciekaw, jakie koncerty i imprezy odbywają się obecnie w Warszawie – odwiedź hotelowego bloga www.hotelaramis.pl/blog. Znajdziesz tam mnóstwo ciekawych propozycji spędzenia wolnego czasu.