Polskie Morze

Piękne widoki w Sopocie

Niepowtarzalny klimat miasta tworzą wyjątkowe miejsca, którymi Sopot szczyci się przed swoimi gośćmi.  Co zwiedzić? Jak znaleźć miejsce do noclegu?  Wśród tradycyjnych form noclegu, takich jak pobyt w hotelu, pensjonacie bądź na polu namiotowym, wyróżnia się z pewnością całkiem nowa propozycja – wynajem apartamentów. Czy warto skorzystać z tej opcji?  Dowiesz się, czytając poniższy artykuł.

Sopot to doskonałe miejsce dla wielbicieli Bałtyku, oczekujących także bliskości atrakcji, które oferuje duży kurort. Miasto to słynie z czystych, piaszczystych plaż o długości 4,5 km oraz wspaniałego nocnego życia. Urokliwe, najdłuższe w Europie drewniane molo oraz słynny deptak – ulica Bohaterów Monte Cassino oferują turystom całą moc atrakcji: restauracje, teatry i kluby. Wielbicieli jazdy konnej zachwyci Hipodrom, a miłośników sztuki – perełki architektury, liczne trójmiejskie muzea oraz festiwale. Sopot to także doskonałe miejsce na zimowy urlop, kiedy to na Placu Zdrojowym czynne jest lodowisko.

Atrakcją współczesnej architektury Sopotu jest Krzywy Dom, usytuowany przy wyżej już wspominanej ulicy Bohaterów Monte Cassino. Budynek ten nawiązujący do rysunków Jana Marcina Szancera oraz Pera Dahleberga - szwedzkiego rysownika od lat mieszkającego w Sopocie, to już niemal symbol miasta, spajający świadczącą o uzdrowiskowej tradycji architekturę miasta ze śmiałymi wizjami projektantów.

Opera Leśna - zadaszony amfiteatr, uchodzący w opinii fachowców za jeden z najlepszych pod względem akustyki obiektów w Europie - gości sławy muzyki klasycznej oraz popularnej, dając radość turystom jak i mieszkańcom.

Można było tak wymieniać bez końca. Nic jednak nie zastąpi osobistego odwiedzenia naszej perły Bałtyku.

Jak znaleźć miejsce do noclegu?

Apartamenty są stosunkowo nową propozycją wśród wakacyjnych ofert. To odpowiedź na potrzeby osób podróżujących zarówno prywatnie, jak i służbowo. Łączą w sobie komfort pobytu w hotelu z domową atmosferą i dużą dozą prywatności. To doskonałe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi oraz podróżujących, którzy nie przepadają za sztywną atmosferą dużych kompleksów bądź brakiem wygód pod namiotem.

Apartamenty to doskonałe miejsce wypoczynku. Można odnaleźć nawet w okolicy sopockiej plaży, w bliskim sąsiedztwie atrakcji turystycznych, Można wybrać takie, które prezentują niezwykle wysoki standard, dzięki czemu odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających podróżników.  Jeżeli szukamy przestronnych i widnych lokali, urządzonych w modnych stylach, m.in.: prowansalskim, nowoczesnym oraz klasycznym, możemy korzystać z oferty firmy Sopockie Apartamenty Znajdziemy tu w standardzie  telewizor oraz bezprzewodowy internet. Pełne słońca, kompleksowo urządzone apartamenty w Sopocie  sprzyjają wypoczynkowi. To doskonałe rozwiązanie zarówno podczas podróży we dwoje, jak i dużą grupą, gdyż przeznaczone są nawet dla ośmiu osób.

Zapraszamy do naszego wspaniałego kurortu Sopot.

Address : Radius :