Polskie Morze

wakacje nad morzem - Pobierowo

Jeśli zastanawiasz się, gdzie spędzić wakacje nad morzem - podpowiadamy. Wybierz Pobierowo! To niewielka miejscowość, z przepiękna plażą. Czym jeszcze zachwyci Cię ten nadmorski kurort? Dowiesz się w naszym artykule.

 

 

Pobierowo - nieduża miejscowość na wybrzeżu rewalskim, idealna na odpoczynek. Wyjątkowo lubią ją rodziny z dziećmi i osoby lubiące aktywny odpoczynek. Bliski dostęp do Morza Bałtyckiego i mnogość atrakcji turystycznych sprawiają, że można będzie przeżyć tu wakacje, które zapadną w pamięć na bardzo długo. Choć wakacje nad Morzem Bałtyckim kojarzą się raczej z wylegiwaniem na plaży w towarzystwie prażącego słońca, to będąc tu na wypoczynku, można naprawdę rewelacyjnie się bawić.

W mieście Pobierowo możecie odszukać wiele obiektów noclegowych o różnych standardach. Domki letniskowe (pobierowo.net.pl) w dalszym ciągu cieszą się ogromnym uznaniem.


Pobierowo - tutaj atrakcje czekają na każdym kroku


W Pobierowie atrakcje dla turystów czekają na was praktycznie wszędzie. Tutaj nie można się nudzić. Uszczęśliwieni będą zwolennicy relaksu na plaży i osoby, które wolą bardziej aktywne spędzanie urlopu. Czeka na nich dużo różnych tras spacerowych, lub rowerowych. Plażę w Pobierowie bez dwóch zdań można zaliczyć do jednej z najpopularniejszych atrakcji tego miasta. Jest czysta, piaszczysta i w sezonie letnim posiada strzeżone kąpielisko, co z pewnością ucieszy rodziny z dziećmi. Warto się wybrać na zwiedzanie pobliskich miasteczek tj.: Niechorze, Rewal, Pogorzelica, oraz Trzęsacz. Będąc w Pobierowie warto odwiedzić latarnię morską w Niechorzu, zwiedzić Rewal i zobaczyć ruiny kościółka znajdującego się w Trzęsaczu.

 

Pobierowo noclegi dla każdego

W Pobierowie znajdziemy też: pensjonaty, apartamenty, hotele, pola kempingowe, czy namiotowe, oraz bardzo dużo kwater. Dużo obiektów noclegowych posiada baseny. W okolicy Pobierowa znajdują się także aquaparki. Podsumowując - każdy znajdzie nocleg dla siebie i na swoją kieszeń. Pobyty w szczycie sezonu letniego należy zarezerwować chwilkę wcześniej, gdyż przed samym urlopem możemy mieć dużo mniejszy wybór.