Ciekawe miejsca w Polsce

Warmia i Mazury to ostoja wspaniałej przyrody i niezwykle malownicze tereny. Tutejsze jeziora zapewniają wiele możliwości spędzania wolnego czasu, a szczególnie chętnie nad ich brzegami pojawiają się wodniacy oraz ornitolodzy. Warmia i Mazury to idealne miejsce na wakacje dla tych, którzy lubią spędzać aktywnie. Piesze i rowerowe wycieczki po okolicy, nieograniczone możliwości związane z żeglowaniem i uprawianiem sportów wodnych.

Warmia i Mazury to jednocześnie kraina przyjazna dzieciom, które chętnie spędzają tu wakacje. By sprawić im jeszcze więcej radości, warto skorzystać z możliwości odbycia wycieczki do wsi Kadzidłowo.

Jakie atrakcje turystyczne czekają na najmłodszych w Kadzidłowie? Dla maluchów największą atrakcją jest tutejszy Park Dzikich Zwierząt. To wyjątkowe ZOO, na terenie którego swe wdzięki prezentują wilki, łosie, żubry i bizonie. Wśród mieszkańców tego parku znalazły się także koniki polskie - zwierzęta wyjątkowo sympatyczne i piękne. To wspaniałe ZOO jest wielką atrakcją dla maluchów i ich rodziców.

W Kadzidłowie jest też niewielkie muzeum, znane jako Osada Kulturowa. To skansen, na terenie którego można zobaczyć chałupy z XIX oraz w początków XX wieku i wzbogacić w ten sposób swą wiedzę na temat ludowej architektury w terenów Warmii oraz Mazur.

Address : Radius :