Ciekawe miejsca w Polsce

uśmieszek kobiet z plasterkami ogórka na oczach

Mężczyźni inaczej się relaksują, dlatego kobiety szukając kompana do wypadu na zakupy, czy zabiegi pielęgnacyjne raczej powinny szukać w otoczeniu płci pięknej. Przyjaciółka, siostra czy mama zdecydowanie bardziej się tu sprawdzą. Idealnym sposobem na relaks, plotki i dobre samopoczucie będzie wyjazd na weekend w SPA z przyjaciółką. Gdzie najlepiej spędzić taki czas?

 

Sposób na bolączki i nie tylko

SPA to idealny sposób na regenerację, odstresowanie i poprawę funkcjonowania ciała, umysłu czy kondycji skóry. Kobiety chętnie poddadzą się masażom gorącymi kamieniami, kojącym i aromatycznym peelingom ciała czy ujędrniającym i nawilżającym zabiegom na zmęczoną twarz. Przyjaciółka zapewne równie chętnie z tego skorzysta, mając podobne pragnienia dotyczące zaopiekowania się samą sobą. Weekend w SPA z przyjaciółką jest ku temu idealną okazją. Jednak kobiety mają też powody do świętowania i cieszenia się, a nie tylko poprawiania swojego stanu psychicznego i fizycznego. Awans w pracy, sukces w prowadzonym projekcie, zaręczyny czy nowe mieszkanie to okoliczności godne celebrowania. Do tego również idealnie nadaje się przyjaciółka, z którą można sobie pofolgować ot, tak, popijając szampana w jacuzzi, czy podczas wykonywania pedicure. Czego oczekujemy od takiego weekendu?

Weekend w SPA – czego oczekiwać od hotelu?

Oczywiście w trakcie takiego wyjazdu nie powinniśmy odmawiać sobie luksusu i maksymalnego relaksu. Nic tak nie dodaje energii jak kontakt z innymi kobietami, wspólne poczucie humoru i wzajemne czerpanie od siebie inspiracji. Zmiana otoczenia, kontakt z naturą i dostęp do urozmaiconych rekreacji to warunki, które zapewniają relaks, a nabraniu wiatru w żagle najlepiej sprzyjają oczywiście Mazury. To tu poza czystym powietrzem i wyborną kuchnią uraczymy też bogatej oferty wodnych i lądowych atrakcji.  Do tego odpowiedni wybór hotelu będzie idealnym zwieńczeniem zaplanowanego wyjazdu. Dobry hotel to miejsce, w którym poza ciszą i kameralną atmosferą, znajdziemy też okazję na dobrą zabawę. Klub, kręgle, bilard to miejsca, w których chętnie zawitamy po czasie spędzonym w strefie SPA. W tej z kolei poszukujemy bogatej oferty zabiegów odpowiadającej indywidualnym zapotrzebowaniom całego ciała.

Hotel St. Bruno – miejsce na udany weekend SPA z przyjaciółką

W Giżycku w samym centrum Mazur znajdziemy miejsce, które oferuje nieograniczony dostęp do rekreacji w postaci bliskiej odległości szlaków pieszych i rowerowych oraz wypożyczalni jednośladów. W hotelu czekają na nas wyjątkowe posiłki w eleganckiej restauracji, nieograniczony dostęp do strefy wellness, gdzie poza 17-metrowym basenem znajduje się jacuzzi i sauna, a zabiegi w strefie SPA pozwolą na regenerację i odzyskanie witalności. W pokoju możemy liczyć na miłe powitanie w postaci butelki wina i pakietów rabatów na wszystkie udogodnienia, po które tu przyjechałyśmy. Bar i parkiet do tańca w tym klimatycznym zamkowym obiekcie doda niezapomnianego smaku tej wyjątkowej kobiecej relacji. Mazury mogą zatem stać się synonimem gwarancji udanego weekendu i to niezależnie od pory roku.