Sprzęt / Ubranie / Wyposażenie

Walizki na podróż Marco Viaggiatore

Walizki na podróż Marco Viaggiatore

Zorganizowanie się jest jedną z podstaw udanego wyjazdu. Niezależnie od tego, gdzie się wybieramy, dobrze byłoby, gdyby udało się nam pomieścić potrzebne rzeczy tak, żeby przemieszczanie się z nimi nie stanowiło żadnego problemu. Z kompletem poręcznych walizek żadna przesiadka na dworcu, czy lotnisku nie będzie nam straszna.

 

Nieprzypadkowe wymiary zewnętrzne

Podróże samolotem stały się na tyle tanie, że dziś już nawet na odcinkach krajowych w kabinach panuje uzasadniony ścisk. Sekretem niewiarygodnie niskich cen niektórych przewoźników są pewne ograniczenia. Najczęściej tyczą się one tego, ile kilogramów możemy ze sobą zabrać. Bagaż podręczny ma obecnie mniej więcej takie same wymiary w każdej linii lotniczej. Przekroczenie ich może wiązać się dla pasażera z karą lub koniecznością nadania go jako rejestrowany, co oznacza najczęściej sporą dopłatę.

Aby uniknąć takich sytuacji, doświadczony podróżnik decydując się na komplet walizek, zwraca uwagę na to, by spełniały ogólnie przyjęte standardy. Renomowani producenci tacy jak, chociażby Marco-Viaggiatore sami dbają o takie szczegóły i wypuszczają na rynek zestawy dedykowane dla pasażerów linii lotniczych. Ich kształt i wymiary idealnie odpowiadają łukowi bagażowemu w samolotach rejsowych.

Pełna wygoda i ponadczasowa elegancja

 

Na szczęście minęły już czasy, kiedy ciężkie bagaże upychaliśmy wyłącznie do toreb, które nierzadko trzeba było wnosić po schodach. W takim momencie podróż stawała się prawdziwą katorgą. Dzisiaj nawet walizki w dobrej cenie wyposażone są w kółka oraz wysuwaną rączkę, która pozwala ciągnąć je bez użycia większej siły. To spore ułatwienie, bo nawet jeżeli mamy przejść z jednego terminala na drugi, toczące się na kółkach dwadzieścia lub więcej kilogramów przeciągniemy bez ocierania potu z czoła. Wiedząc, jak obchodzą się z walizkami bagażowi na lotniskach na całym świecie, świadomie powinniśmy wybierać te, które mają wzmocnioną konstrukcję.

 

MARCO VIAGGIATORE ma w swojej ofercie modele, które kształtem przypominają skorupę. Są wyjątkowo twarde i specjalnie wzmocnione, by wytrzymać ewentualne uderzenia. Jedynie decydując się na coś takiego, możemy być pewni, że po przylocie zobaczymy na taśmie swój bagaż w jednym kawałku.

Komfort podróżowania w dużej mierze zależny jest od nas samych. Jeżeli odpowiednio wcześniej zadbamy o wszystkie detale, o tyle wyjazd będzie czymś przyjemnym. Należy pamiętać, że nie jesteśmy już zmuszeni do dźwigania ciężkich toreb, skoro w tej samej cenie możemy sprawić sobie walizkę na kółkach, którą docenimy już po chwili.

Więcej informacji na stronie: http://www.marco-viaggiatore.pl/