Sprzęt / Ubranie / Wyposażenie

Zakup wymarzonej łodzi motorowej powinien być świadomym i dobrze przemyślanym wydatkiem. Poszczególne jachty różnią się pod względem projektowym i konstrukcyjnym, co zapewnia inwestorom bardzo szeroki wybór. Aby łódź spełniła wszystkie pokładane w niej oczekiwania, warto skorzystać z pomocy specjalistów. Power Boats Poland posiada w swojej ofercie wysokiej klasy jednostki różnych marek, które będą w stanie dostarczyć wiele wspaniałych wrażeń. Na szczególną uwagę zasługują modele marki Beneteau.

 

Marka Beneteau

Łodzie motorowe francuskiej stoczni Beneteau zdobyły wiele nagród w konkursach międzynarodowych. Jachty tej marki wyróżniają się szykiem, elegancją oraz gracją, co w połączeniu z dużą funkcjonalnością stanowi o ich najwyższej jakości. Jednostki te tworzone są z prawdziwą pasją, zgodnie z tradycyjnymi morskimi wartościami. Proces ich produkcji przebiega w sposób neutralny dla środowiska. Producent zadbał też o spełnienie najwyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa osób podróżujących łodziami Beneteau. Jachty poddawane są kompleksowym testom, które potwierdzają ich pełną dyspozycyjność oraz optymalne przystosowanie do trudnych warunków napotykanych na pełnym morzu.

Oferta Power Boats Poland

Power Boats Poland to wyłączny importer łodzi stokowych i motorowych marki Beneteau. W ofercie znaleźć można modele zarówno używane, jak i fabrycznie nowe. Poszczególne jednostki wyróżniają się doskonale dobranym wyposażeniem oraz estetycznym designem, który już od pierwszych chwil przykuwa natychmiastową uwagę. Power Boats Poland dysponuje wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży najlepszych jakościowo jachtów. Zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze detale łodzie stokowe to idealna propozycja dla osób poszukujących wymarzonego modelu w atrakcyjnej cenie.

Łodzie stokowe w Power Boats

W salonie Power Boats znaleźć można łodzie stokowe Beneteau w bardzo dobrym stanie technicznym. Oferta obejmuje m.in. zadbane modele typu cruiser, jachty żaglowe czy jachty pełnomorskie. Do najciekawszych łodzi marki należy Beneteau Gran Turismo z pełnym hardtopem, doskonale wyposażoną kuchnią, łazienką oraz obszernymi kabinami. Wśród polecanych modeli warto wyróżnić także Beneteau Oceanis 45 - http://www.powerboats.pl/lodzie-stokowe/beneteau-ocenis-45-2014-rok-stan-idealny . Jednostka ta wyróżniona została tytułem Europejskiego Jachtu Roku 2014 i posiada wyposażenie idealne do pełnomorskiej żeglugi. Kolejna godna uwagi łódź to Beneteau Anteres 7 OB. Ten nowoczesny pilothouse charakteryzuje się doskonałymi osiągami, designersko zaprojektowaną kabiną oraz niespotykaną przestronnością. Wszystkie jachty wychodzące spod rąk projektantów i twórców charakteryzują się niezwykłym wyglądem i najwyższą jakością, a także elegancją.

Kupując jachty motorowe warto korzystać wyłącznie ze sprawdzonych i autoryzowanych sprzedawców. Jest to szczególnie istotne w przypadku tak kosztownej inwestycji.

Wszystkie łodzie motorowe w naszej ofercie znajdą Państwo: http://www.powerboats.pl/lodzie-stokowe . Kontakt: Power Boats, tel.: +48 22 774 88 99