Porady - Warto wiedzieć

Sala konferencyjna (źródło: bwfelix.pl)

Warszawa słynie nie tylko z wielu zabytków o ogromnym znaczeniu historycznym i szerokiej ofercie kulturalnej. Miasto jest również największym w kraju ośrodkiem biznesowym i siedzibą wielu prężnie działających firm, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Każdego dnia odbywają się tutaj konferencje, szkolenia i warsztaty prowadzone przez znanych i cenionych trenerów.

 


Co jest ważne?
Organizatorzy wydarzeń biznesowych dosłownie stają na głowie, by ich przebieg stał na jak najwyższym poziomie oraz w pełni satysfakcjonował uczestników. Dlatego przy wyborze miejsca przeznaczonego na spotkanie biznesowe, należy w pierwszej kolejności wziąć pod uwagę jego lokalizację, umożliwiającą łatwe i sprawne dotarcie na miejsce wszystkim uczestnikom wydarzenia oraz wyposażenie sali w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Ważna jest również oferta noclegowa i gastronomiczna obiektu, która zapewni komfortowy wypoczynek oraz smaczny poczęstunek Gościom przybyłym z dalekich stron kraju.

 


Który obiekt zasługuje na uwagę?
Wszystkim planującym organizację konferencji lub spotkania biznesowego w Warszawie warto polecić BEST WESTERN Hotel Felix, który obecnie świętuje 20-lecie działalności, a pod szyldem BEST WESTERN funkcjonuje od 2011 roku. W międzyczasie dokonano gruntownej metamorfozy, przeznaczając na ten cel ok. 12 milionów złotych. Po zmianach hotel cieszy się dużym i rosnącym zainteresowaniem – w ciągu trzech lat gościł ponad 200 tys. podróżnych.

 

Obiekt ten jest doskonale przygotowany do zaspokojenia potrzeb podróżujących w celach biznesowych.

 

BEST WESTERN Hotel Felix dysponuje profesjonalnym zapleczem konferencyjnym, na które składają się trzy duże sale konferencyjne, które są w stanie pomieścić od 70 do 120 osób. Każda z sal wyposażona jest w:

  • sprzęt nagłośnieniowy,
  • odtwarzacz DVD,
  • bezpłatne WiFi,
  • flip-chart,
  • rzutnik slajdów
  • ekran

Ponadto, w obiekcie mieści się również pięć mniejszych sal warsztatowych przeznaczonych do pracy w kameralnym gronie. Uczestnicy spotkań biznesowych mogą korzystać z dań serwowanych przez miejscową restaurację. Specjalnie z myślą o nich zostało sporządzone specjalne menu bankietowe z dużym wyborem przekąsek oraz napoi.

 

Komfortowe noclegi
Obiekt jest też w stanie zapewnić nocleg bardzo dużej liczbie Gości. Do ich dyspozycji oddaje bowiem 228 pokoi o wysokim standardzie. Są one urządzone z wyczuciem stylu i wyposażone w funkcjonalne meble oraz dodatkowe udogodnienia tj.: telewizor, radio, suszarkę do włosów oraz bezprzewodowe łącze internetowe.

 

BEST WESTERN Hotel Felix cieszy się również bardzo korzystną lokalizacją. Jego umiejscowienie na warszawskiej Pradze zapewnia łatwy dojazd do największych atrakcji turystycznych miasta, jakimi są Łazienki Królewskie czy Stare Miasto.

 

Szczegółowe informacje na temat oferty BEST WESTERN Hotel Felix, w tym cennik usług oraz galeria zdjęć, dostępne są na stronie internetowej www.bwfelix.pl.