Porady - Warto wiedzieć

Nie masz samochodu? Na co dzień poruszasz się komunikacją miejską? Zastanawiasz się jaki ogólnodostępny środek komunikacji wybrać, planując weekendowy wyjazd?

 

Wybór najlepszego środka transportu wbrew pozorom nie jest prosty. Wiele zależy od indywidualnych czynników, przyzwyczajeń oraz preferencji i oczekiwań podróżujących. Duże znaczenie ma również cel naszej podróży.

Dlaczego to takie istotne?

Jeśli chcesz dostać się do niewielkiej miejscowości lub wsi unikając przy tym przesiadek i zbędnego oczekiwania, świetnym pomysłem będzie podróż autobusem. Dzięki doskonale rozbudowanej siatce połączeń, podróżując z Warszawy bez problemu dostaniesz się do większości miasteczek, do których nie dojeżdżają pociągi. Weekend w gospodarstwie agroturystycznym lub malowniczo położonym eleganckim hotelu  z pewnością będzie doskonałym pomysłem na relaks dla wszystkich, pragnących kontaktu z naturą, ciszy i spokoju.

Nowoczesne autobusy

Musisz wiedzieć, że korzystając z nowoczesnych rozwiązań, proponowanych przez przewoźników autobusowych nie musisz rezygnować z wygody, nawet podróżując na długich trasach. Autobusy wyposażone są w bezprzewodowe wi-fi, gniazdka, umożliwiające naładowanie telefonu lub tabletu, a także wc i klimatyzację. Taka podróż sama w sobie będzie niezwykłą przyjemnością, która wprowadzi Cię w pełen relaksu nastrój. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat zwiększył się nie tylko komfort samej podróży. Obecnie, aby zarezerwować i kupić bilet nie musisz już stać w długich kolejkach do kasy. Wszystko zrobisz szybko i sprawnie przy pomocy Internetu. Korzystając z usług Wirtualnego Dworca (www.dworzeconline.pl) – elektronicznego systemu do rezerwacji i zakupu biletów - nie tylko skutecznie zarezerwujesz bilety na określonej trasie, porównasz również oferty cenowe różnych przewoźników, wybierzesz autobus z dodatkowymi udogodnieniami i skorzystasz z atrakcyjnych promocji.

Jak działa Wirtualny Dworzec?

Wirtualny Dworzec to nowy wymiar zakupów biletów autobusowych, a także podróży krajowych i zagranicznych. Dzięki pięciu prostym krokom każda, nawet mało doświadczona w zakresie obsługi narzędzi internetowych osoba bez problemu zarezerwuje i zakupi bilet, płacąc za niego przy pomocy integratora PayU – bezpiecznego systemu płatności internetowych. Dworzec online dysponuje wyjątkowo bogatą ofertą aż czternastu tysięcy połączeń! Bardzo nowoczesnym rozwiązaniem, które docenią zwłaszcza fani smartfonów jest usługa bilet na sms, dzięki której otrzymasz zakupiony bilet wprost na telefon komórkowy, bez konieczności drukowania dokumentu.

Dokąd z Warszawy?

Podróżując z Warszawy bez problemu dostaniesz się do najpopularniejszych turystycznych miejscowości. Od niedawna, korzystając z usług dworca online masz możliwość rezerwacji biletów na trasie Warszawa – Tatralandia Liptowski Mikulasz (Słowacja). To doskonała destynacja dla fanów zarówno śnieżnych szaleństw, jak i gorących, termalnych źródeł, stanowiących naturalne bogactwo Słowacji. Autobusy wyjeżdżają z Warszawy w piątki i soboty o 22.30, a cały bilet kosztuje 90 zł.