Porady - Warto wiedzieć

Gdzie jest Twój Raj na Ziemi?

Po całym roku pracy szukasz chwili wytchnienia i odpoczynku w jednym z pięknych zakątków Ziemi? Chcesz, aby podróż była wyjątkowa, masz konkretne oczekiwania, co do miejsc, które chcesz odwiedzić? Wychodzisz z założenia, że podstawą udanego urlopu jest fantastyczny hotel, który dostarczy zarówno odpoczynku, jak i rozrywki?

Wybierz luksusowe wycieczki z PlanetEscape!

Wszystkie wycieczki w naszym biurze charakteryzują się indywidualnym podejściem do klienta. Ty przedstawiasz nam swoje oczekiwania i marzenia, a my szyjemy na miarę Twoją wyprawę! Wycieczki przygotowywane są przez specjalistów, którzy dobrze poznali miejsca, do których Cię wyślemy – dzięki temu możesz mieć pewność, że nie trafisz do przypadkowego hotelu lub restauracji.

Do przygotowania ekskluzywnych podróży przykładamy szczególną wagę. Staramy się, aby zadowolić wszelkie oczekiwania naszych klientów. Powierzając nam organizację wymarzonej wycieczki, możesz być pewien, że zaspokoimy Twoje pragnienia w najlepszym stylu i najwyższym standardzie. Nie obawiaj się przedstawienia nam swoich najśmielszych wyobrażeń o idealnym urlopie – będziemy zabiegać o to, aby wszystkie zostały spełnione!

Gdzie znajduje się Twój wymarzony raj na Ziemi?

W naszej ofercie znajdziesz wycieczki do dalekich, egzotycznych miejsc kuli ziemskiej. Jeśli chcesz oderwać się od szarej rzeczywistości i zobaczyć jak żyją ludzie w miejscach, gdzie słońce świeci mocniej, a kąpiele w morzu lub oceanie są codziennością, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Oprócz pięknych widoków, wycieczki Exclusive zapewnią Ci wygodę i najwyższy standard zwiedzania i odpoczynku. Wybierz tylko miejsce i czas, a my zajmiemy się całą resztą.

Jak wygląda Twój idealny urlop?

Wiemy, że każdy wypoczywa w inny sposób. Dla jednych kąpiele w ciepłym morzu, wylegiwanie się na piaszczystym wybrzeżu i możliwość skorzystania z najlepszych rozrywek w hotelu będą spełnieniem marzeń. Inni wolą aktywny wypoczynek, poznawanie kultury i historii danego kraju, podglądanie dzikich zwierząt czy odkrywanie dzikiej przyrody, a po długim dniu wytchnienie w najlepszym standardzie.
Zgodnie ze swoimi upodobaniami, możesz wybrać jeden z proponowanych tematów, a my podpowiemy, gdzie spełnisz swoje marzenia!

Dziewicze plaże – idealne kierunki dla miłośników słońca, wody i piasku. Malownicze krajobrazy wysp na Oceanie Indyjskim pozwolą oderwać się od europejskiej rzeczywistości, a najwyższy standard atrakcji sprawi, że urlop będzie niezapomniany!

Dzika przyroda – fascynują Cię rośliny i zwierzęta, które w naszej szerokości geograficznej można oglądać tylko w zoo lub na zdjęciach? Dzięki naszym wycieczkom możesz zobaczyć je w naturalnym środowisku, ciesząc się przy tym urlopem w najlepszym stylu!

Kultura i historia – jeżeli podróżując szukasz informacji o kulturalnej przeszłości miejsca, w którym jesteś, właśnie te wycieczki będą dla Ciebie. Odpoczywaj, zwiedzaj i rozkoszuj się poznawaniem nowego kraju!

Poza utartym szlakiem – dla wszystkich, którzy chcą poznać więcej niż oferują standardowe przewodniki turystyczne. Zobacz miejsca, które cenią mieszkańcy, odpocznij od tłumu i zgiełku hałaśliwych miast w najwygodniejszych hotelach.

Safari – coś dla miłośników egzotycznych zwierząt i niezapomnianych przeżyć w samym środku Afryki. Bliskie obcowanie z fauną i florą sawanny, a po długim dniu odpoczynek tuż przy turkusowym oceanie...

Sporty wodne – w sam raz dla kochających aktywny wypoczynek. Wycieczki z tej kategorii nie pozwolą Ci na całodniowe leżenie na plaży. Będzie dużo ruchu i jeszcze więcej atrakcji, wszystko w najlepszym stylu!

Podróże poślubne – spędźcie pierwsze chwile wspólnego życia w jednym z najpięknieszych miejsc na Ziemi. Gromadźcie niezapomniane przeżycia i zabierzcie ze sobą wiele wspomnień, które umilą Wam wspólne życie długo po powrocie.

Wakacje z dziećmi – wakacje całą rodziną również mogą być bardzo atrakcyjne! Wycieczki dają szansę na odpoczynek dla rodziców i zapewniają rozrywkę dzieciom – tu nie ma mowy o nudzie. A wszystko to tylko w najwyższym hotelowym standardzie.

Czy już wiesz gdzie spełnią się Twoje marzenia?

Ekskluzywne podróże z PlanetEscape