Porady - Warto wiedzieć

Prom Stena Vision

Prom Stena Vision

Jeśli marzy Ci się wyjątkowa i niezapomniana podróż, pragniesz przeżyć ciekawe przygody i doświadczyć prawdziwej, morskiej wyprawy, transport promem jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Prom Stena Vision udowodni, że podczas podróży będziesz mógł nie tylko podziwiać piękno morskiego krajobrazu, ale spędzisz również wyjątkowy czas na pokładzie, pełen zabawy i niezapomnianej rozrywki dla każdego.

Odpoczynek dla całej rodziny

Wycieczka promem stanowi dogodne rozwiązanie zarówno dla najmłodszych, jak i starszych. Może być doskonałą formą rozrywki, jak i miejscem na odrobinę relaksu i wyciszenia. Miłośnicy pozytywnej dawki szaleństwa najlepiej poczują się podczas koncertów na żywo w nowoczesnych restauracjach, podczas których będą mogli podziwiać również pokazy barmańskie oraz kulinarne. Z kolei specjalnie dla miłośników aktywnego spędzania czasu organizowane są także wieczory taneczne. Radość, śpiew, tańce i dobra zabawa to tylko jedna z propozycji rozrywki podczas wyprawy promem Stena Vision. Zwolennicy relaksu i odpoczynku czas spędzić mogą w gabinetach SPA, które znajdują się na pokładzie promu. Masaże, zabiegi na twarz, dłonie, plecy i całe ciało, a także liczne zabiegi regenerujące, odmładzające czy liftingujące, to tylko kilka z licznych ofert salonów kosmetycznych. Profesjonalne zabiegi oraz masaże sprawią, że codzienne troski pójdą w niepamięć, a relaksacyjne kąpiele i sauny orzeźwią podczas podróży. Z kolei wielbiciele tradycyjnej formy spędzania wolnego czasu, najlepiej poczują się na pokładzie promu podczas zażywania kąpieli słonecznych oraz kąpieli w basenach.

Dzięki tak szerokiej ofercie spędzenia czasu wolnego, podróż promem jest najlepszą formą transportu dla całej rodziny. Obecność animatorów sprawi, że najmłodsi przeżyją niezapomniane chwile i odkryją uroki morskich wojaży. Dorośli z kolei będą mieli chwilę dla siebie, a także okazję do poznania nowych ludzi i zawarcia ciekawych znajomości.  Sport i zabawa gwarantowane!

Przestrzeń dla każdego

Jedną z zalet podróży promem jest przestronność i wygoda. W przeciwieństwie do samolotu, auta czy pociągu, na promie można nie tylko bez skrępowania poruszać się po całym pokładzie, ale skorzystać również z wielu atrakcji, jakie czekają podróżnych. Spacery, możliwość uczestniczenia w zorganizowanych zajęciach, czy też po prostu cieszenie się czasem dla siebie w zaciszu własnej kabiny, zapewniają komfort podróży każdemu. Ogromnym udogodnieniem transportu promem jest także dostosowanie przestrzeni na statku do potrzeb osób niepełnosprawnych. Specjalne kabiny, podjazdy pod wózki, czy łazienki oraz windy zagwarantują wygodę i bezpieczeństwo najbardziej wymagającym klientom.

Urozmaicenie czasu

Podróż promem to najlepsza okazja, by skorzystać z wielu atrakcji, których na co dzień nie mamy okazji spróbować. Aby umilić czas podróżującym, przewoźnicy proponują udział w zorganizowanych imprezach i wieczorkach tematycznych. Na wielu promach znajdują się również sklepy wolnocłowe, które w atrakcyjnych cenach oferują liczne produkty spożywcze i kosmetyczne. Podczas morskiej przeprawy można także zażyć relaksu w strefach SPA i wypróbować nowoczesnych zabiegów regeneracyjnych, odmładzających czy relaksacyjnych. Podróż promem to także atrakcja sama w sobie, która zapewni, że czas spędzony na pokładzie minie szybko i niezwykle przyjemnie.

Zabawa i odpoczynek

Promy Stena Vision charakteryzują się wyjątkową przestronnością, komfortem i dbałością o bezpieczeństwo podróżujących. Wysoka jakość obsługi, niezawodny personel pokładowy, szeroka oferta rozrywek w wolnym czasie oraz wyjątkowy, morski klimat sprawią, że podróż promem będzie ulubioną formą transportu dla każdego. Miłośnicy dobrej kuchni cieszyć się mogą wyszukanymi potrawami z różnych restauracji, które znajdują się na pokładzie. Przyjemna atmosfera i potrawy przygotowane ze składników najwyższej jakości, z pewnością umilą podróż, a piękny widok na morze dodadzą wyjątkowego klimatu. Wygodna podróż, dużo rozrywki, SPA z widokiem na pełne morze, taniec do rana i relaks na wielkim pokładzie słonecznym – podróż promem Stena Vision to niezapomniana, morska przygoda!

Pomysł na wakacje

Podróż promem okazać się może jedną z najciekawszych form spędzenia wakacji. W nietypowy sposób zwiedzić można rozmaite zakątki Europy i świata, przy okazji zażywając morskiego powietrza. Warto pomyśleć o zorganizowaniu wypadu ze znajomymi i przyjaciółmi i zakupić jedną z proponowanych wycieczek, na przykład do Norwegii, Irlandii czy Wielkiej Brytanii. Wielu przewoźników daje możliwość dokonania rezerwacji i zakupu biletów online. To wygodny i bezpieczny sposób, aby na spokojnie wybrać najlepszy dla siebie termin i ewentualnie zmienić go na inny. Podróż promem okazać się może nie tylko nowym i ciekawym doświadczeniem, ale również przygodą życia i najlepszymi pomysłem na wakacje.

Prom Stena Vision to pomysł na niezapomniane przeżycia i dawkę wspaniałej przygody dla każdego odkrywcy i miłośnika morskich wojaży. Więcej na temat planowanych wycieczek znaleźć można na stronie: http://www.stenaline.pl/nasze-promy/stena-vision.