Porady - Warto wiedzieć

Przygotowania do wakacyjnej podróży

Każdy wyjazd wakacyjny jest dla nas przyjemnością, a także momentem, na który oczekujemy z wielką niecierpliwością. Gdy już się zbliża godzina zero, zaczynamy duże przygotowania. Co spakować, jak zabezpieczyć dom, jak dostać się na lotnisko i ewentualnie, gdzie przenocować przed wylotem z Okęcia? Zobacz odpowiedzi na najczęstsze pytania Polaków!

Wakacje, urlop, drinki z palmą. Już to widzisz, leżysz na leżaku w hotelowym patio ze swoją żoną, popijacie pyszne trunki i nie przejmujecie się zupełnie niczym! Tak, każdy czeka na tę chwilę, jednak zanim tego doświadczysz, trzeba się odpowiednio przygotować. Zobacz w jaki sposób to zrobić.

Przede wszystkim sprawa wylotu

Najważniejszy jest tak naprawdę sam wylot. Jeżeli dobrze go nie zgramy, nigdzie sobie nie odpoczniemy. Zbyt szybkie dostanie się na lotnisko spowoduje, że długimi godzinami będziemy czekać na odprawę, męcząc się, a urlop rozpoczniemy od.. zmęczenia. Zbyt późny dojazd może oddalić nasze marzenia, bo samolot odleci po prostu bez nas. Czy jest na to jakaś dobra rada? Hotel Warszawa Okręcie może być najlepszym rozwiązaniem. Czy chcesz się dowiedzieć dlaczego? Zapytaliśmy się o to osobę, która właśnie się w nim zatrzymała na jedną noc.

„Nie podróżuję zbyt często, dlatego nie znam dróg w Polsce, czasu ile trzeba poświęcić na dojazd. Nie chcę ryzykować i dostawać się na lotnisko na ostatnią chwilę, nie chcę też tego robić na kilkanaście godzin przed. Dlatego dla spokoju sumienia, jadę z moją rodziną zawsze dzień przed wylotem. Okręcie hotel jest tanią opcją i bezpieczną. Możemy przy okazji zwiedzić stolicę, ale jednocześnie wyspać się przed wylotem. Sam obiekt mieści się zaraz obok portu lotniczego, dlatego bez niepotrzebnego stresu wyjeżdżamy na dwie godziny przed odlotem. Mamy czas na odprawę, odwiedzenie strefy bezcłowej, obserwowanie lądujących samolotów i zrelaksowani, wsiadamy na pokład, lecąc na wakacje. Jest to miła i komfortowa opcja” – tłumaczy w rozmowie w hotelowym korytarzu Pani Helena.

Coraz więcej osób łączy wylot z Warszawy ze zwiedzaniem tego miasta. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ nasza stolica jest niezwykłym miejscem. A skoro Hotel Warszawa Okręcie oferuje bardzo atrakcyjne ceny za nocleg, to po co ryzykować? Po co zaczynać swój urlop od stresu i nerwów? Przyjedź sobie dzień wcześniej, zaplanuj wszystko bez negatywnych emocji. Nie zapomnij jednak dobrze się spakować. Dobra wiadomość jest taka, że Okręcie hotel w swoim wyposażeniu ma ręczniki, czystą i pachnącą pościel, a także kosmetyki – dlatego nie musisz pakować ich więcej do swojego podręcznego bagażu, niepotrzebnie tracić miejsce w torbie! Spróbuj naszą radę.

Mądrze się spakuj

Bagaż jest kolejną, bardzo istotną sprawą przy wylocie na wakacje. W zależności czy masz bagaż rejestrowany czy tylko podręczny, musisz się upewnić jakie produkty możesz ze sobą zabrać, jak kosmetyki powinny być przechowywane oraz – jaka jest dopuszczalna waga. Rzeczy, o których zapomina bardzo wiele osób, a później na lotnisku jest nerwowo i niepotrzebnie pozbywamy się produktów, które niekiedy nie kosztowały mało. Dlatego tuż przed odlotem, sprawdź swoją walizkę i przeanalizuj, czy jest ona poprawnie spakowana.