Porady - Warto wiedzieć

W życiu większości z nas przychodzi taki dzień, że postanawiamy wstąpić w związek małżeński. Wszystkie pary marzą o tym, by ta chwila upłynęła w szampańskiej atmosferze i aby wszystko było w jak najlepszym porządku. Warto zlecić przygotowanie takiego ważnego, kto wie czy nie najważniejszego przyjęcia w życiu specjalistom, którzy o organizowaniu wesel wiedzą praktycznie wszystko.

1. Ślub w Krakowie

2. Przyjęcie w hotelu na sto dwa!

3. Szczegóły są istotne

Ślub w Krakowie

Szukając odpowiedniego miejsca na przyjęcie z okazji zaślubin na południu Polski, możemy wziąć pod uwagę wesele w hotelu Kraków. Odpowiednią salą oraz doświadczonym personelem, który podoła każdemu przyjęciu, dysponuje Hotel „Swing” w Krakowie. Ów czterogwiazdkowy obiekt chętnie odpowie na wszystkie Wasze pytania, a organizacja wesela Kraków nie będzie dla nich żadnym problemem. Skorzystanie z ich oferty to będzie strzał w dziesiątkę.

Przyjęcie w hotelu na sto dwa!

W gościnnych progach hotelu możemy zorganizować przyjęcie nawet na 420 osób. Dostępne są także opcje dla 90 i 120 osób. Możemy skorzystać z różnych możliwości ustawień stołów, hotelowa kuchnia zapewni nam wybrane przez nas menu wraz z tortem, dobierzemy także wystrój stołów oraz duży apartament dla nowożeńców. Ceny pełnego menu zaczynają się już od 189PLN za osobę. Lista potraw jest tak skomponowana, aby nikt z wesela nie wyszedł głodny lub niezadowolony. Wystarczy zabrać ze sobą wygodne buty oraz dobry humor i oddać się radosnej zabawie aż do rana. Organizacja wesela Kraków – Hotel „Swing” to naprawdę najlepsza decyzja, jaką można podjąć.

Szczegóły są istotne

Na wszelkie zapytania i wątpliwości odpowiedzi uzyskamy na czacie, z którego możemy skorzystać on line na stronie internetowej hotelu. Oczywiście dla wszystkich naszych gości, którzy będą się z nami bawić, możemy wynająć pokoje hotelowe na korzystnych warunkach. Obsługa hotelowa sprosta wszelkim wyzwaniom, które będzie trzeba podjąć tej jednej, jedynej nocy w życiu. Wszystkie nietypowe zachcianki i potrzeby trzeba oczywiście zgłosić nieco wcześniej, by hotel mógł zapewnić usługę na jak najwyższym poziomie. W każdym momencie organizowania przyjęcia weselnego możliwy jest kontakt z hotelem, a weryfikacja naszych potrzeb będzie odbywała się na bieżąco. Hotel jest w stanie zapewnić tak popularne obecnie realizacje jak: czekoladowa fontanna, czy bufet z wiejskimi przekąskami. Poszczególne kwestie, które się pojawią w trakcie przygotowań, czy też samego przyjęcia, na pewno zostaną rozwiązane tak, aby obydwie strony były z tych rozwiązań zadowolone.