Porady - Warto wiedzieć

Planując podróż życia, musisz skupić się nie tylko na wyborze noclegów czy miejsc, które zobaczysz po przyjeździe, ale także zaplanować bezpieczny i niedrogi postój samochodu na lotnisku podczas Twojej nieobecności. Blisko terminala nie ma możliwości zostawić go bez opieki, dlatego przed wyjazdem zapoznaj się z ofertą parkingową przy lotnisku w Warszawie. Czym kierować się w wyborze parkingu przy lotnisku Chopina?

 

Po pierwsze bezpieczeństwo.

Wyjeżdżając w dłuższą podróż, musisz mieć pewność, że Twój samochód będzie bezpieczny, a ewentualne szkody takie jak zarysowanie samochodu na parkingu będą pokryte z ubezpieczenia. Taką gwarancję da tylko w pełni strzeżony parking, który posiada monitoring, a także całodobową opiekę pracowników. Parkowanie „na dziko” jest praktycznie niemożliwe jeśli chcesz pozostawić samochód blisko lotniska Chopina. Dlatego wybierając się na lotnisko samochodem, zawsze musisz liczyć się z kosztami za jego postój, jednak masz szanse je ograniczyć, rezerwując miejsce przez Internet na parkingu oddalonym o 7 minut od głównego terminala. Parkowanie na prywatnym lotnisku to także szansa na otrzymanie fachowej i szybkiej pomocy w przypadku rozładowania akumulatora. Co jeszcze możesz zyskać?

 

Tańsze parkowanie tylko 7 minut od terminala.

Parkowanie dalej od lotniska wcale nie musi oznaczać trudności z dostaniem się na odprawę oraz stratę cennego czasu. W przypadku parkingu Park & Fly - parking-lotnisko.pl możesz liczyć na bezpłatny transfer busem z i na lotnisko o każdej porze dnia i nocy. Kierowca pomoże uporać się z ciężkim bagażem, a także odwiezie Cię dokładnie w miejsce postoju Twojego auta.

 

Wygodna rezerwacja przez Internet.

Aby po długiej podróży, móc od razu wyruszyć w drogę do domu, warto opłacić parking z góry. Park & Fly - parking-lotnisko.pl daje także możliwość wybrania miejsca postojowego przez Internet, co oszczędza kierowcy czas i nerwy przed wylotem w podróż życia. Decydując się na parkowanie na Park & Fly - parking-lotnisko.pl otrzymujesz także 10% rabatu na posiłki w restauracji na lotnisku Chopina - Sami Swoi.

 

Podróż samolotem dla wielu osób jest bardzo stresująca, tak samo jak wszelkie procedury, jakie musimy przejść przed wylotem. Nie warto dokładać sobie oraz naszym współpasażerom kolejnych stresów wynikających z wyboru niepewnego parkingu lub niesłonego personelu, który w nim pracuje. Dlatego wybierając parking przy lotnisku Chopina, warto zapoznać się z opiniami na jego temat, tak, aby mieć pewność, że przykre niespodzianki z postojem naszego samochodu nie odbiorą nam radości z podróży życia.