Porady - Warto wiedzieć

samolot

Lotnisko Chopina w Warszawie obsługuje codziennie kilkaset tysięcy pasażerów. Jeśli planujesz wylot ze stolicy naszego kraju i martwisz się, że nie będziesz miał, gdzie pozostawić swojego samochodu, mamy dobrą wiadomość. Możesz skorzystać z niezwykle atrakcyjnej oferty parkingu S7Flypark, na którym za tydzień parkowania zapłacisz tylko 263 zł!

 

Parking zlokalizowany jest zaledwie 13 kilometrów od warszawskiego lotniska. Zapewnia bezpłatny transfer na terminal i z powrotem. Dzięki temu nie spóźnisz się na swój lot, a do tego zyskasz pewność, że Twój samochód jest bezpieczny na strzeżonym parkingu.

Cena za parkowanie przez cały tydzień na parkingu S7Flypark to jedyne 263 PLN!

Podczas codziennej jazdy po mieście wielokrotnie mierzymy się z brakiem dostępności miejsc parkingowych. Do tego, w zależności od lokalizacji, cena za godzinę postoju może dochodzić do kilku złotych.

Planując podróże samolotem za granicą dobrze przemyśleć, gdzie zaparkujemy swój samochód na czas nieobecności w kraju. Jeśli Twój lot odbędzie się z lotniska w Warszawie, to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty parkingu S7Flypark.

To parking w okolicach lotniska Chopina, z którego dojazd na terminal zajmuje nie więcej niż 10 minut. Do tego za miejsce postojowe za tydzień zapłacisz tylko 263 zł. Nawierzchnia przeznaczona na miejsca parkingowe jest w pełni utwardzona, a teren jest czynny siedem dni w tygodniu.

Dodać należy, że parking jest monitorowany przez całą dobą. Dzięki temu masz gwarancję, że Twoje auto jest dobrze strzeżone i w pełni bezpieczne.

Ponadto po pozostawieniu prywatnego samochodu na parkingu, nie musisz się martwić, jak dojedziesz na lotnisko Okęcie. W ofercie parkingu S7Flypark znajduje się bowiem darmowy transfer na terminal lotniska i z powrotem.

Dzięki tej usłudze nie ponosisz dodatkowych kosztów związanych z bezpośrednim dojazdem na warszawskie lotnisko. Za to w komfortowych warunkach możesz skupić się na podróży. Tę krótką, zaledwie 13-kilometrową trasę pokonujesz bardzo wygodnymi i klimatyzowanymi busami.

Jeśli Twoja podróż za granicę będzie trwała więcej niż tydzień, na parkingu przy warszawskim lotnisku Chopina możesz liczyć na bardzo korzystne opłaty postojowe. Za każdy kolejny dzień parkingu opłata wzrasta o zaledwie 10 złotych.

 

lotnisko Chopina

Cena za każdy dzień parkowania auta na parkingu S7Flypark w okolicach lotniska Chopina po pierwszych 9 dniach, to jedyne 10 PLN!

Podróże samolotem odbywamy zarówno w celach służbowych, jak i wypoczynkowych. Czasami nasza nieobecność w kraju wynosi trzy dni, a czasami musimy wyjechać na dłużej. Wiele osób obawia się, że wraz z dłuższym wyjazdem za granicę wzrosną koszty dodatkowe, w tym opłaty parkingowe.

Jeśli skorzystasz z S7Flypark, czyli parkingu przy warszawskim lotnisku Chopina nie musisz się martwić wysokimi cenami. Na tym parkingu opłata za każdy dodatkowy dzień powyżej dziewięciu dni wzrasta tylko o 10 zł.

Nigdzie nie znajdziesz tak atrakcyjnej oferty parkingowej dla Twojego auta. Do tego masz gwarancję monitoringu przez 24 godziny, niezależnie od sektora.

Niska cena nie jest jedyną zaletą tego parkingu w okolicach warszawskiego lotniska Okęcie

Jedną z głównych zalet parkingu w okolicach lotniska Chopina jest oczywiście niska cena, ale na tym nie koniec. Bez ponoszenia dodatkowych opłat możesz skorzystać z przejazdu klimatyzowanym busem pod terminal lotniska Okęcie.

Bezpłatny transfer działa w obie strony. To oznacza, że kiedy szczęśliwie już wylądujesz na polskiej ziemi, możesz dojechać w kilka minut wygodnym pojazdem na parking S7Flypark i wrócić do domu swoim autem.

Warto zaznaczyć, że w samochodach przeznaczonych do transferu pasażerów na wyposażeniu znajdują się również foteliki samochodowe dla dzieci. Wszystkie osoby niezależnie od wieku podróżują w bezpiecznych warunkach.

 

wznoszacy się samolot

Doskonały parking do pozostawienia auta na czas urlopowego wyjazdu

Parking przy warszawskim lotnisku Chopina S7Flypark to idealne miejsce do pozostawienia samochodu na czas wyjazdu na urlop. Po pierwsze możemy skorzystać z atrakcyjnych opłat za postój. Po drugie mamy gwarancję, że przez cały okres naszej nieobecności nasze auto jest dobrze strzeżone.

Mimo że parking jest oddalony o 13 kilometrów od lotniska Okęcie, nie musimy się martwić dojazdem do terminala. Wystarczy, że skorzystamy z bezpłatnego transferu busem.

Miejsce na warszawskim parkingu S7Flypark można zarezerwować on-line

Bardzo dużym ułatwieniem podczas zakupu miejsca postojowego jest skorzystanie z rezerwacji on-line. Warto już na etapie planowania podróży i zakupu biletów lotniczych od razu zarezerwować miejsce na parkingu S7Flypark.

Dlaczego nie należy z tym zwlekać? Lotnisko w Warszawie każdego dnia realizuje najwięcej połączeń lotniczych w kraju. W związku z tym codziennie startuje i ląduje tam kilkaset samolotów.

Jeśli nie chcesz martwić się, czy znajdziesz wolne miejsce na postój Twojego samochodu, lepiej zarezerwuj je z wyprzedzeniem na parkingu w okolicach warszawskiego lotniska Chopina. Wypełnienie formularza rezerwacji on-line zajmie Ci dosłownie chwilę.

Dzięki temu zyskasz pewność, że w dniu wylotu miejsce parkingowe będzie na Ciebie czekać. S7Flypark sprawia, że podróżowanie staje się jeszcze łatwiejsze i bardziej komfortowe!