Porady - Warto wiedzieć

hotel Harnaś

Marzy Ci się wypoczynek bez dzieci, w malowniczej scenerii, najlepiej pod Tatrami? W takim razie świetnie, że udało Ci się trafić na nasz artykuł. Sprawdzamy w nim, który hotel dla dorosłych w górach jest szczególnie godny polecenia oraz podpowiadamy, dlaczego właściwie warto zafundować sobie pobyt w obiekcie przeznaczonym wyłącznie dla dorosłych gości.

 

Hotele dla dorosłych w górach – wybór wcale nie jest duży

W Polsce bardzo szybko rośnie zainteresowanie hotelami dla dorosłych, czyli takimi, których goście muszą mieć ukończone (najczęściej) 16 lat. O dziwo za tym zapotrzebowaniem nie nadąża oferta rodzimego rynku usług hotelarskich. Takich obiektów po prostu brakuje, a szkoda, ponieważ mają one kilka niezaprzeczalnych zalet:

  • Panuje w nich względna cisza, stwarzają bardzo dobre warunki do wypoczynku;
  • Nie ma w nich typowych dla rodzinnych resortów hałasów, głośnych animacji, kolejek do bufetu śniadaniowego etc.;
  • Goście mają do dyspozycji szereg atrakcji pomyślanych stricte o osobach dorosłych, jak np. oferta zabiegowa czy dostęp do saun;
  • Hotele dla dorosłych zwykle znajdują się nieco na uboczu głównych szlaków turystycznych, co przekłada się na wyższy komfort pobytu, bliski kontakt z lokalną przyrodą oraz chociażby mniejsze korki.

Szukając hoteli dla dorosłych w górach odkryliśmy, że akurat na Podhalu takie obiekty są czymś niezwykle rzadkim. Udało się nam znaleźć tylko jeden hotel spełniający to kryterium.

Hotel HARNAŚ w Bukowinie Tatrzańskiej – rekomendowane miejsce na krótsze i dłuższe pobyty bez dzieci

Jeśli zależy Ci na pobycie w wysokiej klasy hotelu dla dorosłych w górach, to wybór jest w zasadzie tylko jeden. Na szczęście Hotel HARNAŚ w Bukowinie Tatrzańskiej, bo o nim mowa, jest obiektem jak najbardziej godnym polecenia.

Hotel oferuje pobyty w komfortowych pokojach, z których każdy zapewnia spektakularny widok na tatrzańskie szczyty. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na pokój jedno-, dwu-, czy trzyosobowy, możesz liczyć na wyjątkowe warunki pobytu.

 

pokój w hotelu Harnaś

 

Oczywiście sam fakt, że Hotel HARNAŚ jest jedynym hotelem dla dorosłych w polskich górach, nie stanowi wyłącznego powodu, dla którego warto się w nim zatrzymać. Ten wyjątkowy obiekt o bardzo interesującej historii ma znacznie więcej do zaoferowania, by wymienić tylko:

  • Dostęp do zabiegów SPA– goście hotelu mogą korzystać z szerokiej oferty zabiegowej w Wellness BUKOVINA, która obejmuje masaże, zabiegi pielęgnacji twarzy i ciała czy autorskie rytuały pielęgnacyjne i relaksacyjne.
  • Kąpiele termalne- hotel zapewnia swoim gościom dostęp do Term BUKOVINA w cenie pobytu. Położone w odległości zaledwie 3 minut jazdy (bezpłatny transport) termy to jeden z najnowocześniejszych kompleksów zasilanych wodą termalną w Europie, oferujący 20 basenów wewnętrznych i zewnętrznych oraz aż 8 różnorodnych saun. Dzięki temu możesz urozmaicić swój pobyt pod Tatrami o niezwykle przyjemne doznania z hydroterapii, która wykazuje działanie antystresowe i silnie odprężające.
  • Wykwintną kuchnię– hotelowa restauracja WIDOK serwuje dania kuchni naturalnej z regionalnym akcentem, przygotowywane z sezonowych produktów, w tym pozyskiwanych lokalnie. To idealne miejsce na romantyczną kolację we dwoje przy kieliszku wina czy pysznym koktajlu przygotowanym przez barmanów hotelowego Lobby Baru.
  • Darmowy parking w cenie pobytu, co stanowi dużą zaletę dla zmotoryzowanych turystów;
  • Możliwość bezpłatnego wypożyczenia rowerów.

Wspomnijmy również, że sama Bukowina Tatrzańska stanowi fantastyczny cel wyjazdów turystycznych, gwarantując nie tylko zachwycające widoki, ale i bliskość najważniejszych atrakcji regionu, w tym Morskiego Oka, Zakopanego czy znakomitych stacji narciarskich.

 

hotel dla dorosłych

 

Pobyt w Hotelu HARNAŚ w Bukowinie Tatrzańskiej wygodnie zarezerwujesz online na stronie https://hotelharnas.com/. Koniecznie sprawdź też korzystne pakiety pobytowe, w tym w ramach romantycznych weekendów dla dwojga czy wakacji.

Więcej o tym, dlaczego szukając hotelu dla dorosłych w górach warto zatrzymać się właśnie w Hotelu HARNAŚ w Bukowinie Tatrzańskiej, przeczytasz w artykule na stronie internetowej https://hotelharnas.com/blog/hotel-dla-doroslych-w-gorach-masz-co-najmniej-5-powodow-by-zatrzymac-sie-w-hotelu-harnas.