Informacje

Przeprawy promowe: Dover - Dunkierka

W DFDS przygotowaliśmy ofertę promocyjną dla osób, które planują przeprawę pomiędzy Wielką Brytanią a kontynentem europejskim. Ceny biletów na rejsy do 30 czerwca 2016 rozpoczynają się już od L36 w jedną stronę za samochód plus do 9 osób.

 

Przeprawy w promocyjnych cenach można rezerwować do 31 stycznia 2016 korzystając z kodu żniżkowego EBO16EE.


Najważniejsze korzyści z oferty:

  • Rejs pomiędzy Dover a Dunkierką już od L36 w jedną stronę
  • Podróż w dowolnym czasie do 30 czerwca 2016
  • Rezerwacja przepraw do 31 stycznia 2016 roku
  • Cena dla samochodu plus do 9 podróżnych (włącznie z kierowcą)
  • Krótki czas przeprawy (tylko 2 godziny)
  • Do 24 rejsów na dobę
  • Brak ograniczeń bagażowych

 

Dunkierka - Brama do Polski

Podróżując swoim samochodem przez Kanał La Manche, jednym z naszych rejsów pomiędzy Dover a Dunkierką, będziesz miał otwartą drogę do Polski, a na kontynent przeprawisz się w komfortowych warunkach. Port w Dunkierce jest dogodnie położony, z dostępem do głównych szlaków komunikacyjnych, dlatego jest idealnym punktem do rozpoczęcia podróży, kiedy jedziesz do Polski z Wielkiej Brytanii, lub w przeciwnym kierunku.

 

Dover-Dunkierka

Nasza przeprawa promowa pomiędzy Dover a Dunkierką jest krótka, zajmuje tylko 2 godziny. Port w Dunkierce jest położony 25 mil na północ od Calais. Jest to najbliżej położony Polski port na Kanale. Dunkierka jest bardzo dogodnie zlokalizowana, przy głównych szlakach komunikacyjnych wiodących przez Francję, Belgię, Holandię oraz Niemcy do Polski. Warto pamiętać również o tym, że teraz możesz zabrać na pokład swojego zwierzaka domowego, więc przeprawa z nami jest idealna dla całej rodziny.

 

Relaks na pokładzie

Przeprawy na naszej trasie z Dover do Francji są krótkie - trwają tylko dwie godziny - ale na pokładzie czeka dużo atrakcji i udogodnień przygotowanych z myślą o pasażerach w każdym wieku, zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych uczestników podróży. Możesz spędzić czas w barze, popijając ulubiony napój i śledząc najnowsze informacje ze świata oraz z kraju, lub przekąsić coś dobrego w naszej restauracji samoobsługowej. Możesz również zrelaksować się w kafejce i po prostu odpocząć na wygodnych miejscach do siedzenia. Dla najmłodszych podróżnych przygotowaliśmy kącik zabaw, dorośli z pewnością znajdą coś dla siebie w pokładowym sklepie z szerokim wyborem alkoholi, kosmetyków, perfum i innych produktów. Sklep na pokładzie to doskonałe miejsce na zakup upominków dla rodziny oraz przyjaciół.

 

Ważna informacja

Oferta jest dostępna na rejsy w jedną stronę oraz powrotne dla samochodów o wymiarach standardowych plus do 9 pasażerów oraz dla motocykli/motocykli z koszem plus do 2 pasażerów. Opłata dodatkowa L20 za rezerwacje w dniu podróży. Opłata dodatkowa L10 za zmianę każdego odcinka podróży. Oferta może zostać wycofana w dowolnym momencie.
Szczegóły promocji na www.dfds.pl.