Informacje

Gdzie wypoczywają polskie gwiazdy i gdzie „ładują” swoje akumulatory, aby mieć energię do podejmowania coraz to nowych wyzwań na swojej zawodowej drodze? Okazuje się, że nie wszyscy jeżdżą w dalekie zakątki naszego globu. Czasem poprzestają na Europie.

Mykonos - tam trzeba być!

Hanna Lis była jedną z wielu gwiazd, które w wakacje w 2016 roku spędzały na Mykonos, jednej z greckich wysp położonych na Morzu Egejskim, należącej do archipelagu Cyklad. Dziennikarka wypoczywała nie sama, a ze sławnymi osobami z polskiego show biznesu.

Jak donosił magazyn „Party”, prezenterka bawiła z projektantką i właścicielką marki La Mania, Joanną Przetakiewicz oraz z trenerką gwiazd - Ewą Chodakowską. Spędzały miło czas na plaży i na prywatnym jachcie. Były to wakacje spokojne, pełne radości i nieskrępowanej zabawy. Na zdjęciach, jakimi pochwaliły się panie w serwisach społecznościowych widać, jak dobrze czuły się w swoim towarzystwie i jaka piękna, słoneczna pogoda panowała w wakacje na Mykonos. Wraz z Hanną Lis i Joanną Przetakiewicz wakacje spędzał projektant, Łukasz Jemioł.

Wspomniana grecka wyspa stała się bardzo popularna wśród przedstawicieli polskiego show biznesu. Wybrała się tam również była żona Tomasza Lisa, która niegdyś przyjaźniła się z Hanną - Kinga Rusin wraz z córką. Zdjęciami z Mykonos chwaliły się również stylistka Zosia Ślotała czy Anna Lewandowska wraz z mężem Robertem Lewandowskim. Ewa Chodakowska, która doskonale zna Grecję, skąd pochodzi jej mąż, wielokrotnie już w wywiadach podkreślała, że Mykonos jest stworzone na wakacje. Polecała to miejsce swoim znajomym. Wyspa jest niewielka, dlatego nietrudno się tu spotkać, co wyjaśnia wspólne fotki polskich gwiazd z wakacji.

Wyspa Mykonos w 2016 roku stała się jednym z najbardziej popularnych kierunków na wakacje dla polskich gwiazd. Swój urlop zdecydowali się tam spędzić także blogerka modowa Jessica Mercedes, czy chirurg plastyczny gwiazd Krzysztof Gojdź. Na Mykonos można spotkać także zagraniczne gwiazdy, np. Adrianę Limę z rodziną, która bawiła w tym roku na tej pięknej wyspie wraz z Lewandowskimi.

Grecja - gwiazda wśród gwiazd

W gorącej Grecji, wśród pięknych okoliczności przyrody, wypoczywał również w 2016 roku po turnieju Euro 2016 jeden z reprezentantów naszej drużyny narodowej w piłce nożnej - Arkadiusz Milik wraz z partnerką Jessicą Ziółek. Niejednokrotnie już zdjęcia ze swoich wakacji w Grecji publikowała an Instagramie czy na Facebooku Ewa Chodakowska - nic w tym dziwnego, sama spędziła sporo czasu w Atenach, a jej mąż jest rodowitym Grekiem.

Tym, co przyciąga gwiazdy i wszystkich turystów do Grecji jest przepiękna pogoda, gwarancja słońca, piękne, piaszczyste plaże, małe, urokliwe wysepki z zapierającymi dech w piersiach widokami oraz mnogość zabytków i atrakcji turystycznych, jakie warto tu zobaczyć. W Grecji można spędzać wakacje aktywnie lub błogo wypoczywając i opalając się na plaży czy nad basenem w luksusowym hotelu.